| Duckie Deck Kids’ Fest – wielka impreza dla dzieci, rodziców oraz … geeków w Krakowie

Duckie Deck Kids’ Fest – wielka impreza dla dzieci, rodziców oraz … geeków w Krakowie

Duckie Deck Kids' Fest – czyli jedyna w swoim rodzaju impreza dla dzieciaków, łącząca nowe technologie z niezapomnianą zabawą. Kodowanie, robotyka dla najmłodszych i warsztaty matematyczne – to tylko ułamek tego, co w tym roku zaplanowano z okazji Dnia Dziecka w krakowskim hotelu Forum, już 31 maja. Brzmi obiecująco?

To kolejna edycja imprezy zorganizowanej dla dzieciaków przez ludzi, którzy na co dziań zajmują się tworzeniem gier edukacyjnych i szukaniem technologicznych rozwiązań wspierających rozwój i pasje najmłodszych. Dlaczego warto tam być?

Bo nauka może być fajna!

3

Oswajanie z edukacją od najmłodszych lat jest warte zachodu. Szczególnie taką wspieraną nowe technologie, wszak to znak dzisiejszych czasów. Na dzieciaki czekają zabawy z robotami, warsztaty matematyczne, zajęcia z kodowania oraz „twórcza reanimacja odpadów”, czyli budowanie z zabawek. W programie zaplanowano również interaktywne spotkanie z Edytą Jungowską, podczas którego dzieci poznają i wcielą się w znane postaci z książek Astrid Lindgren.

Bo to Dzień Dziecka bez lukru!

dd_2

Organizatorzy tej imprezy mówią dość różowej wacie cukrowej i dziecięcemu disco-polo. W alternatywie stawiają za to drony, roboty, programowanie, szereg inspirujących eksperymentów, gier mobilnych i masę atrakcji dla całej rodziny. Zero plastiku!

Bo również Ty, rodzicu, będziesz miał okazję się poinspirować

 

Kids’ Fest to nie tylko kreatywne warsztaty, ale również targi, podczas których rodzice będą mieli okazję pobuszować wśród dziecięcych nowości wydawniczych, ekologicznych zabawek i kultowych marek odzieżowych.

Brzmi przekonująco? Spójrz, co o festiwalu mają do powiedzenia sami pomysłodawcy:

Festiwal o takim charakterze to idealna opcja dla rodziców i dzieci do wspólnego spędzenia czasu.  Jeśli więc szukasz dobrej alternatywy na Dzień Dziecka, podążaj za olbrzymią kaczką. Ta, stanie przed hotelem Forum już 31 maja.

Impreza objęta jest honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pod Forum, obok giga-kaczki, zamelduje się również Microsoft, Uniwersytet Dzieci i wiele innych, inspirujących organizacji, które zapewniają, że tego dnia na nudę nie będzie po prostu czasu. Zresztą, dzieciaki już to wiedzą:

Koniecznie dołącz już teraz do wydarzenia z Duckie Deck na Facebook’u:  

DD_FB

Oraz odwiedź stronę internetową Duckie Deck Kids’ Fest http://dziendziecka.duckiedeck.com/


Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera
Odwiedź stronę autorki/autora:


Przeczytaj więcej:

natuli.pl
8 książek o Porozumieniu bez Przemocy (NVC)

rodzina
Mózg na tak, czyli jak dbać o równowagę psychiczną dziecka?

rodzina
Co warto wiedzieć o przeziębieniu? 7 odpowiedzi na najczęstsze pytania rodziców

wychowanie
Dlaczego nuda jest potrzebna?

wychowanie
O pożytkach płynących z konfliktów między rodzeństwem

olini
Zdrowa wiosna – 4 produkty, które chronią przed przeziębieniem

wychowanie
Jak zorganizować przestrzeń domową w duchu pedagogiki Marii Montessori?

This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for natuli_dziecisawazne needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.