Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Drewno, tradycja, Francja – zabawki Janod

Francuzi znani są z wysmakowanych kreacji. Takich, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Nazywana stolicą mody i designu, Francja słynie nie tylko z nietuzinkowych zapachów, charakterystycznych smaków czy krawieckich mistrzów, ale też… z kreatywnych projektów dla dzieci.
Poznajcie Janod – francuskiego producenta ponadczasowych zabawek, wyróżniających się bajecznym, mocnym i niezwykle charakterystycznym wzornictwem.

Ta wielokrotnie nagradzana marka założona została przez Louisa Janod w 1970 roku w małej francuskiej wiosce położonej na wschodzie kraju. Z biegiem lat Louis i jego zespół odnalazł niszę, łącząc piękno tradycji ukrytej w drewnianych zabawkach z wysmakowanym, nowoczesnym wzornictwem. Ich bezkonkurencyjne piękno i praktyczność wyróżnia je spośród całej masy zabawek, oferowanych na rynku. Janod od lat wiedzie prym w dziedzinie zabawkarstwa, szukając wciąż nowych rozwiązań i bawiąc dzieci od wielu pokoleń. Chcesz zobaczyć, co ta niezwykła marka ma tobie do zaoferowania?

Puzzle magnetyczne: Mapa świata i Zwierzęta świata

mapa2_janod_1
Zobacz w sklepie: Janod Mapa Świata - Zwierzęta
mapa2_janod_2
Zobacz w sklepie: Janod Puzzle Magnetyczne - Mapa Świata

Dwie ogromne mapy, które po ułożeniu można powiesić na ścianie za pomocą linki. Odnajdziemy na nich całą masę precyzyjnych szczegółów, charakterystycznych dla poszczególnych regionów, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. To doskonała forma edukacji przez zabawę. Mocny akcent, który zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim małym podróżnikom. Nawet tym, którzy póki co podróżują jedynie… palcem po mapie.

Wóz strażacki do składania

woz_strazacki
Zobacz w sklepie: Wóz strażacki do składania

Być strażakiem i jeździć czerwonym wozem strażackim – to marzenie wielu małych fanów motoryzacji. Dzięki Janod bardzo łatwo je zrealizować – budując własny, czerwony wóz, którym można się bawić do woli. Drewniany wóz to solidna zabawka, która posłuży przez lata. Można ją zabrać na plac zabaw, na spacer i bawić się nią w domu. Pełna swoboda!

Magnetyczna układanka Chłopiec i Mademoiselle

ukladanka_chlopiec
Zobacz w sklepie: Magnetyczna układanka Chłopiec
ukladanka_madmazel
Zobacz w sklepie: Magnetyczna Układanka - Mademoiselle

Czyli zabawa w kreatora bądź kreatorkę mody, rozbudzająca zmysł artystyczny, ćwicząca logiczne myślenie i koordynację manualną. Moda nie musi być, jak się okazuje, wyłączną domeną kobiet. Mimo że w wersji dziewczęcej mamy masę akcesoriów, którymi możemy przyozdobić bohaterkę, równie atrakcyjna okazuje się zabawa w przebieranie chłopca w kowbojskie buty czy strażacką kurtkę. Można też postawić na pełny gender i połączyć dwa zestawy ze sobą, pozostawiając dzieciom pełną dowolność w zabawie. Zapewniamy, że będzie ona kreatywna!

Gra karciana Rodziny świata i Rodziny w podróży

gra_karciana1
Zobacz w sklepie: Gra karciana Rodziny świata
gra_karciana2
Zobacz w sklepie: Gra karciana - Rodzina w podróży

Czyli dwie gry oparte na podobnych zasadach, choć prezentujące różne, ciekawe ilustracje. Jedna z nich zachęca do odkrywania nowych kultur. Druga – do podróżowania. W przypadku obu zadaniem gracza jest zebranie całej rodziny, którą łączy ten sam motyw.

Puzzle obserwacyjne w walizce Restauracja

puzzle_obserwacyjne

Zobacz w sklepie: Puzzle obserwacyjne w walizce Restauracja

Idealna zabawa dla nieco starczych dzieci. Fantastyczna, niezwykle szczegółowa grafika, zachęca do interakcji. W tej wyjątkowej restauracji (zapewne francuskiej) panuje taki gwar, że ułożenie puzzli w całość może stanowić nie lada wyzwanie. Warto je jednak podjąć, bo efekt okazuje się zachwycający.

Tor wyścigowy w walizce

tor_wyscigowy
Zobacz w sklepie: Tor wyścigowy w walizce

Na takim torze można się ścigać do woli. Fantastycznie zaprojektowane wyścigówki są zręczne, szybkie i z pewnością przypadną do gustu niejednemu malcowi. Wystarczy tylko rozłożyć tor i patrzeć, który z pojazdów pierwszy dojedzie na metę.

Tylko dziś i jutro produkty Janod w sklepie natuli.pl przecenione o 5%!
Zapraszamy natuli.pl/janod
Avatar photo

Autor/ka: Justyna Urbaniak

Piszę zawodowo, prywatnie jestem matką i kurą domową. Z wykształcenia - nauczycielką polonistką, z przekonania - antypedagogiem. Aktualnie, oprócz pisania, dokształcam się w zakresie edukacji alternatywnej, Porozumienia Bez Przemocy, gotowania. Ostatnio również bloguję: http://justynaurbaniak.natemat.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.