Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Ekologia od „jajka”- meble Oeuf

Oeuf to po francusku jajko. W myśl zasady „czym skorupka za młodu nasiąknie…” Oeuf proponuje otaczanie naszych pociech od najmłodszych lat produktami cechującymi się czystym, prostym designem i wytwarzanymi w zgodzie z ekologią

Oeuf to po francusku jajko. W myśl zasady „czym skorupka za młodu nasiąknie…” Oeuf proponuje otaczanie naszych pociech od najmłodszych lat produktami cechującymi się czystym, prostym designem i wytwarzanymi w zgodzie z ekologią. Marka Oeuf od momentu narodzin koncepcji postawiła sobie za cel, by jakość swoich wyrobów i bezpieczeństwo ich użytkowania łączyć z troską o środowisko i społeczeństwo. Za produktami Oeuf kryje się jednak dużo więcej niż przekonująca ideologia…

Jakość

Wszystkie mebelki są produkowane w zakładach posiadających certyfikat FSC. Oznacza to, że drewno, z którego są wytwarzane meble Oeuf, pochodzi z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody oraz żyjących na jego terenie społeczności. Stosowane standardy bezpieczeństwa odpowiadają wszystkim europejskim, amerykańskim, kanadyjskim i australijskim wymogom. Mebelki wykonane z masywnej brzozy lub ekologicznej płyty MDF i forniru brzozowego; pokrywane są nietoksycznymi, powstałymi na bazie wody farbami i lakierami, które nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Wzornictwo

Oeuf  to przede wszystkim synonim prostego, intuicyjnego, czystego  designu dla dzieci. Ta dobrze znana rodzicom na całym świecie firma, założona przez francusko-amerykańskie małżeństwo, od samego początku jest wierna trzem kluczowym zasadom: jakość, praktyczność i funkcjonalność – a do tego estetyka. Proste linie, minimalistyczny design, niewinna biel i wdzięk naturalnego drewna, charakterystyczne dla kolekcji mebelków Oeuf, dają poczucie harmonii, łagodności i przytulności. Ich subtelność i delikatność sprawia, że prezentują się wyjątkowo, a ich  funkcjonalność przekona największych sceptyków.

Funkcjonalność

Wszystkie kolekcje mebelków występują w kilku wariantach kolorystycznych. Meble Oeuf, takie jak mini biblioteczka czy regał na zabawki są zaprojektowane tak, by dobrze się prezentować w towarzystwie innych mebli – nie muszą być kupowane w zestawach. Większość mebelków posiada  umiejętność przeobrażania się: bezpieczne łóżeczko dla niemowlaka bez problemu zmieni się w wygodne łóżko dla juniora, komoda może znacznie powiększyć swoją objętość lub zmienić się w wygodne miejsce do przewijania maluszka, specjalna szuflada do spania, na co dzień ukryta w łóżku twojego szkraba, zapewni komfortowy nocleg dla jego gości.

Dzięki tym wszystkim zaletom mebelki firmy Oeuf przekonują od lat troskliwych i świadomych ekologicznie rodziców na całym świecie, a od niedawna Oeuf  jest dostępny również na rynku polskim.

Dostępne jedynie w BAVI.pl – www.bavi.pl

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.