Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Dom wolny od detergentów? Pierpaoli, ekologiczne i skuteczne środki czystości

Detergenty, czyli syntetyczne substancje czyszczące, których używamy na co dzień w domu, nie są dobrym rozwiązaniem, gdy zależy nam na bezpieczeństwie, zdrowiu i ekologicznym środowisku. Nie są one też często tanie, bo ładnie opakowane i często reklamowane w TV środki czystości potrafią kosztować całkiem sporo. Jako alternatywę, proponujemy produkty wolne od szkodliwych substancji (jak fosforany, chlor czy konserwanty), opatrzone odpowiednimi certyfikatami. Poznajcie ekologiczną i skuteczną linię środków czyszczących dla domu Pierpaoli, które z łatwością poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, odkażając, dezynfekując i pozostawiając po sobie naturalną świeżość.

Organiczny płyn do mycia naczyń z olejkami eterycznymi z cytryny i pomarańczy

Stworzony na bazie ekologicznej oliwy z oliwek i oleju rzepakowego, wzbogaconego ekstraktem z cytryny organiczny płyn do mycia naczyń doskonale się pieni i usuwa zanieczyszczenia oraz tłuste plamy, a także – pielęgnuje nasze dłonie. Dostępny w dwóch opakowaniach – 1 l, oraz mniejszym, liczącym 500 ml.
Do kupienia w sklepie Natuli.pl
Kliknij: Ekologiczny płyn do zmywania naczyń
plyn_do_mycia_naczyn

Uwaga! Reklama do czytania

Życie seksualne rodziców

Zacznij świadomie budować swoją relację z partnerem

Jak zrozumieć się w rodzinie

Jak dostrzec potrzeby innych i być wysłuchanym

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Płyn do mycia naczyń w zmywarce

Ekologiczny płyn do mycia naczyń w zmywarce, stworzony na bazie naturalnych soli mineralnych i roślinnych środków powierzchniowo czynnych. Całość wzbogacona olejkiem eterycznym mięty i eukaliptusa, dzięki czemu płyn nie tylko doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia, ale też – pozostawia po sobie aromatyczny zapach.
Do kupienia w sklepie Natuli.pl
Kliknij: Ekologiczny płyn do zmywania naczyń w zmywarce
plyn_do_mycia_naczyn_zmywarce
 

Płyn do mycia podłóg i powierzchni płaskich

Ekologiczny płyn do mycia naczyń w zmywarce, stworzony na bazie naturalnych soli mineralnych i roślinnych środków powierzchniowo czynnych. Całość wzbogacona olejkiem eterycznym mięty i eukaliptusa, dzięki czemu płyn nie tylko doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia, ale też – pozostawia po sobie aromatyczny zapach.Do kupienia w sklepie Natuli.pl
Kliknij: Ekologiczny płyn do zmywania podłóg
plyn_do_zmywania_podlog_ekologiczny
 

Płyn do prania ręcznego oraz do prania w pralce

Ekologiczny płyn, w którego składzie znajdziemy m.in. roślinne oleje z biologicznych, kontrolowanych upraw, jest skutecznym środkiem piorącym, co potwierdzają zewnętrzne badania laboratoryjne i odpowiednie certyfikaty. Bezpieczny dla alergików i małych dzieci.
Do kupienia w sklepie Natuli.pl
Kliknij: Ekologiczny płyn do prania ręcznego
plyn_do_prania_recznego

Uniwersalny płyn dezynfekujący do czyszczenia z aktywnym tlenem

Przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji sanitariatów, umywalek, wanien, kabin prysznicowych, toalet, armatury łazienkowej, chromowanej, ceramiki, kafli łazienkowych i kuchennych a także stali nierdzewnej. Aktywny tlen czyni preparat wyjątkowo skutecznym i bezpiecznym środkiem czyszczącym, którego aromatyczny, naturalny zapach długo utrzymuje się w mieszkaniu.
Do kupienia w sklepie Natuli.pl
Kliknij: Ekologiczny płyn dezynfekujący do czyszczenia
plyn_do_dezynfekcji

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece Twojego dziecka

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Pierpaoli to włoska firma z tradycjami, hemktóra powstała w 1939 roku, a od 2004 roku specjalizuje się w produkcji ekologicznych kosmetyków i detergentów, tworzonych na bazie składników pozyskiwanych z kontrolowanych upraw. Wszystkie produkty tej firmy sprzedawane są w biodegradowalnych opakowaniach, które podlegają procesowi recyklingu. Są one również certyfikowane przez odpowiednie jednostki, zgodnie z unijnymi normami, a nad całym procesem produkcji czuwa dodatkowo wewnętrzne laboratorium.

Pierpaoli-Folia jest to linia ekologicznych środków czystości dla domu.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.