Kategorie
recenzje

Eukaliptusowy proszek do prania

Proszek do prania jest właściwie jednym produktem, którego w pełni nie mogę zastąpić domowym detergentem na bazie octu, sody, cytryny i wody. Jest szare mydło, ale ono sprawdza się tylko przy praniu ręcznym. Są orzechy – jednak nie zawsze mam je pod ręką, i czasem nie dają sobie rady z zabrudzeniami. Najczęściej używam ekologicznych kul do prania. Tym razem testujemy proszek na bazie olejku eukaliptusowego od eukaliptusowy.pl

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Proszek o czterech składnikach

Bez wypełniaczy, enzymów, fosforanów, wybielaczy i sztucznych aromatów. W pełni rozpuszczalny, bez chemicznych pozostałości, mogących powodować uczulenia u osób wrażliwych, podatnych na alergie. Skład czytam z wielką przyjemnością: 100% olejek eukaliptusowy, węglan sodu, metakrzemian sodu, tripolifosforan sodu.

Czy jest skuteczny? Na podstawie kilku prań śmiało stwierdzam, że tak. W prosty sposób można podnieść skuteczność proszku – wystarczy zamiast do szufladki wsypać go bezpośrednio do bębna. I uwaga – odmierzamy dokładnie taką ilość, jaką zaleca producent na opakowaniu. Do proszku jest dołączona miarka. Polacy mają tendencję do używania nadmiernej ilości proszku (ale też innej chemii), bo przecież “jeśli nasypię trochę więcej specyfiku, na pewno będzie bardziej skuteczny”. Eukaliptusowy proszek do prania jest wysoko skoncentrowanym środkiem piorącym o składzie zapewniającym najwyższą skuteczność prania i jednocześnie w najwyższym stopniu przyjaznym dla środowiska. Dlatego wodą z pralki można podlać kwiatki. Ma rozsądną cenę, koszt jednego prania to ok. 1 zł.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

seria rodzicielska

Jak zrozumieć małe dziecko

35 PLN

Książka, dzięki której poznasz zagadnienia związane z jedzeniem, snem, zabawą, odpieluchowaniem, bezpieczną relacją oraz adaptacją w przedszkolu małego dziecka.

Kompleksowy poradnik, który musisz przeczytać!

Do prania ubrań i wielorazówek

Unikam białych ubrań, bo z czasem (zwykle dość szybko) szarzeją. Dzięki temu, że w składzie proszku eukaliptusowego jest soda, chroni on białe ubrania, pościel, wkłady pieluszek przed utratą koloru. Fajnie, że proszek spisuje się przy praniu białych i kolorowych ubrań – to oszczędność pieniędzy i miejsca w szafce. Muszę zwrócić uwagę na zapach – intensywny, bardzo orzeźwiający. Kiedy wącham proszek, natychmiast przychodzi mi na myśl, że ma on działanie odkażające, dezynfekujące. Dlatego szczególnie polecam proszek rodzicom pieluchującym wielorazowo. Nie należy obawiać się, że po wyjęciu z pralki bielizna, pościel czy właśnie pieluszki będą miały intensywny zapach. Aromat eukaliptusowy znika w trakcie suszenia.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

Eukaliptusowy proszek:

  • jest w pełni biodegradowalny,
  • nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin i każdej temperatury,
  • jest skuteczny i wydajny – 1kg proszku wystarcza na ok. 50 prań,
  • uniwersalny – do prania odzieży białej i kolorowej, do pieluszek wielorazowych,
  • bezpieczny nawet dla wrażliwej i alergicznej skóry dzieci i dorosłych,
  • dodatkowe środki zmiękczające są zbędne,
  • wygodne i małe opakowanie ułatwia przechowywanie,
  • ma piękny, odświeżający zapach,
  • dostępny w dwóch pojemnościach – 0,4 kg i 1 kg.
Banner Dzieci 1.cdr

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim
35 PLN Z KODEM “CC10” -10%
Jak zrozumieć małe dziecko
35 PLN
Zamiast wychowania
31 PLN

Karolina Ślusarczyk

Autor/ka: Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *