Kategorie
ekowiadomości

Cyce na tablice!

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Facebook zmienił politykę i od trzech tygodni zdjęcia kobiet karmiących piersią z widocznymi sutkami nie są blokowane. W regulaminie znajdziemy zapis: „Zgadzamy się, że karmienie piersią jest naturalne i piękne i cieszymy się, że dla matki jest ważne dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi na Facebooku. Zdecydowana większość tych zdjęć jest zgodna z naszymi zasadami”. I dalej są wyjaśnienia wcześniejszych decyzji dotyczących usuwania zdjęć i blokowania kont użytkowników zamieszczających fotografie karmiących: „Proszę pamiętać, że zdjęcia zwracały naszą uwagę i zostały przez nas sprawdzane tylko wtedy, gdy były zgłaszane jako nadużycia przez innych użytkowników Facebooka”.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

seria rodzicielska

Karmienie piersią

34 PLN

Praktyczny i mądry przewodnik po całym okresie karmienia piersią, od ciąży do odstawienia od piersi.

cyce-na-tablice

Użytkownicy portalu promujący karmienie piersią postanowili sprawdzić, czy nowe zasady weszły w życie. Paala Secor dodała zdjęcie przedstawiające ją samą karmiącą piersią dwójkę dzieci. Pierwszą reakcją Facebooka było ostrzeżenie skierowane do Paali, że jej konto zostanie zablokowane. Ostatecznie po kilku dniach przedstawiciel zespołu Operations Community przeprosił kobietę za „przypadkowe usunięcie zdjęcia”.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

Francesca Entwistle, przedstawicielka UNICEF, wykładowca na University of Hertfordshire (Anglia), powiedziała w wywiadzie dla „Independent”: „To dobrze, że Facebook w końcu odpowiedział na obawy użytkowników, którzy chcieli nic więcej, niż uchwycić wspólne chwile z dzieckiem. Mamy nadzieję, że nowa polityka przyczynia się do zmniejszenia stygmatyzacji wokół obrazów karmienia piersią”.

Źródło: dailymail.co.uk

NATULI dzieci są ważne

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

3 odpowiedzi na “Cyce na tablice!”

bulwersuje mnie to zdjęcie, powiem szczerze, już mi koleżanka tłumaczyła, że to prowokacja, etc. ale jakos neismaczne jest pokazywanie publicznie swoich piersi, bo piekne zdjecia mam karmiacych widuje piekne wzruszajace obrazki, ale nigdy druga piers nie jest widoczna w tak chamski sposob…nijak nie wyglada na bliskoc pierwsze co widze to piers a dziecko jest drugim planem

Czy osoby umieszczające takie zdjęcia zastanawiają się, czy ich DZIECKO życzyłoby sobie widnieć w tak intymnej sytuacji na portalu internetowym?? (czy w ogóle chce tam być, jak tylko wydostanie się z macicy…)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *