Kategorie
Rzeczy dla dzieci

Grudniowy czas prezentów

Choć to dopiero początek listopada w sklepach zaczynamy czuć atmosferę Świąt. Pojawiają się inne piosenki, dekoracje oraz oczywiście produkty w atrakcyjnych cenach wprost idealne na prezent.

W telewizji i w mediach społecznościowych również robi się gęsto od reklam zabawek dla dzieci, dodatków dla niej i dla niego, a my wprowadzeni w tę niezwykłą atmosferę najpiękniejszych Świąt w roku już zaczynamy myśleć o tym, czym obdarować rodzinę, przyjaciół, partnerów czy pracowników. Może wcześniejsze zakupy pozwolą uniknąć chaosu, może pozwolą znaleźć coś idealnego, może będą doskonałą okazją do tego, by zastanowić się dlaczego lubimy obdarowywać innych.

Mikołajki – 6 grudnia

Prezenty wkładane do buta, pod poduszkę, chowane w różnych kątach mieszkania nie muszą być wystawne i drogie. Ta bardzo miła tradycja doskonale rozgrzewa emocje przed Świętami i jest wyrazem tego, że ktoś o nas myśli. Bardziej niż cena liczy się pomysł i to, że będzie dany „od serca”, a aura niespodzianki jest oczywiście równie ważna. W sklepach i na stronach internetowych można znaleźć różne propozycje i z pewnością z oferty https://allegro.pl/strefa/prezenty/mikolajki każdy znajdzie coś idealnego. A może tylko inspirację, która nabierze zupełnie innego kształtu.

Mikołajki dla niej

Przy wyborze prezentu nie warto kierować się modą czy też tym, co nam się podoba, ale właśnie wiedzą, co spodoba się przyjaciółce, córce, mamie czy partnerce, a może żonie. To jej potrzeby są najważniejsze, ponieważ każdy podarunek musi przynieść radość obdarowanemu i temu, kto daje prezent, nawet jeśli nieco chowa się za mityczną postać Mikołaja. Niezmiennie na topie są różnego rodzaju ozdoby, dekoracje i dodatki, które często związane są ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. To doskonały pomysł dla kobiety, która przykłada wagę do wystroju mieszkania. Może warto sięgnąć po rękodzieło lub kolekcje tematyczne? Panie, które cenią świetny styl z pewnością ucieszą się z nowej bluzki lub atrakcyjnych dodatków na przykład biżuteryjnych. Niezmiennie triumfują oczywiście kosmetyki, a szczególnie zapachy. Dobre perfumy to prezent, który można podarować bliskiej kobiecie. A gdy relacja jest nieco dalsza, warto postawić na słodkości, książkę, płytę lub designerski gadżet albo niezwykłą kawę. Radość gwarantowana.

Mikołajki dla niego

Z prezentami dla panów i chłopców jest nieco inaczej. Najczęściej szukamy czegoś praktycznych, bo przecież płeć brzydsza jest do bólu praktyczna. I tak na liście prezentów pojawiają się na przykład dodatki do garderoby – w tym znienawidzone skarpetki i krawaty. Poza tym oczywiście prym wiodą różnego rodzaju gadżety elektroniczne, którymi panowie uwielbiają się otaczać. Jeśli natomiast nie chcemy wydać majątku, to większość z nich trzeba będzie zostawić sobie na inną okazję. Warto sięgnąć do pasji i aktywności. Mężczyźni, którzy trenują z pewnością docenią różnego rodzaju gadżety dedykowane sportowcom. Tutaj ilość możliwych prezentów jest niemalże nieograniczony, bo i aktywności jest bardzo dużo, a projektanci stale prześcigają się w wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz materiałów. Ciekawym pomysłem jest na przykład zestaw do robienia drinków czy też samodzielnej produkcji wina lub nalewek. A może warto podarować coś, co podgrzeje atmosferę w związku.

Uwaga! Reklama do czytania

Wild child, czyli naturalny rozwój dziecka

Książka o rozwoju dziecka 2-5 lat. Praktyczne rozwiązania na najczęstsze rodzicielskie wyzwania.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Mikołajki dla najmłodszych

Oczywiście najwięcej miejsca w sklepach zajmują prezenty dla dzieci. Poza zabawkami popularne są na przykład artykuły plastyczne, książki, gry oraz różnego rodzaju atrakcje i smakołyki. Z pewnością warto zachęcić dzieci, by napisały list do Mikołaja, dopóki w niego wierzą, a taka zazwyczaj bardzo długa lista może być również dla nas bardzo ciekawą inspiracją.

Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.