| Hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi

Hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi

Zaplanowanie wakacji dla dzieci wymaga niemałej wprawy, a pogodzenie tego z odpoczynkiem dla dorosłych wydaje się być niemożliwym do zrealizowania. Niektórym jednak się to udaje. Jak połączyć aktywny wypoczynek dla dzieci z relaksem dla rodziców?

Dzieci mają niespożyte pokłady energii, zwłaszcza na wakacjach, kiedy to duża ilość słońca i brak obowiązków od razu czynią dzień lepszym. Zorganizowanie im czasu, tak aby się nie nudziły, a wieczorem od razu zasypiały ze zmęczenia, wymaga niezwykłych umiejętności. W dzisiejszych czasach na szczęście ten obowiązek nie spoczywa już tylko na rodzicach. Istnieją miejsca, które posiadają na tyle szeroką ofertę, która skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Doskonałym miejscem dla rodzin jest Dom Zdrojowy, zlokalizowany w Jastarni. Hotel dosłownie oferuje morze różnorodnych atrakcji dla najmłodszych i starszych gości. Jest on wyposażony w przestronną salę przeznaczoną do zabaw, gdzie pod okiem opiekunki dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas. Dla dzieci w wieku przedszkolnym przygotowano „Zdrojowy Domek”, w którym dzieci mogą się bawić do woli, a nad ich bezpieczeństwem czuwa profesjonalna przedszkolanka. W mini przedszkolu dostępnych jest wiele atrakcji: od malowania, poprzez różnego rodzaju wycinanki, aż do przedstawień teatralnych i szczególnie ulubionej przez dzieciaki „Kulinarnej Akademii Małego Kuchcika”. W dobie rozkwitu wielu programów kulinarnych, w tym również dla najmłodszej publiczności, taki punkt programu wywołuje wielkie emocje, a przy tym uczy i bawi jednocześnie. Dla starszych dzieci hotel przygotował salę, w której można spędzać czas przy stanowisku gier komputerowych, a dla fanów aktywności rozgrywane są różne zawody sportowe oraz istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Nie ma tu szans na nudę, a dodatkowo dziecko poprzez zabawę rozwija się w wielu dziedzinach. Hotel posiada rozbudowaną strefę wodną, gdzie na basenie istnieje możliwość skorzystania z lekcji pływania pod okiem profesjonalnego ratownika, który zagwarantuje bezpieczeństwo. Umiejętności zdobyte na basenie śmiało można szlifować w polskim morzu, w niezwykle urokliwych okolicznościach przyrody. W słoneczne dni dzieci zachęcane są do zabaw na świeżym powietrzu, w tym na placu zabaw, oczywiście przy obecności animatorek z mnóstwem ciekawych pomysłów. W sezonie czy podczas innych szczególnych okazji (np. w okresie świątecznym) przygotowywane są specjalne programy tematyczne o charakterze rozrywkowo-sportowym. Wielkim plusem hotelu jest oferta bezpłatnego pobytu dziecka do 6. roku życia.

Przy tak bogatym programie spędzania czasu przygotowanym specjalnie dla dzieci, rodzice będą mieli mnóstwo czasu, żeby odpocząć. Wszystkie te aktywności można ze sobą łączyć, tak aby wakacje rodzinne nadal nimi pozostały. Podczas, gdy dzieci np. przygotowują widowisko teatralne, rodzice mogą relaksować się w hotelowym SPA, a później dołączyć do swoich pociech i podziwiać ich ciężką pracę. Wszystko to sprawia, że będąc w jednym miejscu możemy spędzać też czas osobno, która również są niezwykle ważne. Rodzice świadomi, że ich dzieci są bezpieczne pod okiem profesjonalistów, mogą w pełni korzystać z uroków hotelu, który ma wiele do zaoferowania. Zadowolone dzieci to przecież zadowoleni rodzice i odwrotnie. W takich miejscach jak to taka równowaga jest możliwa. Więcej informacji znajdziesz na http://zdrojowy.com.pl/hotel/dla-dzieci/


Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Kasze glutenowe i bezglutenowe (11 przepisów na bezglutenowe dania z kaszą)

Kim jest doula?

7 powodów, dlaczego warto chodzić boso (także dla dorosłych)

Przejdz do: