Kategorie
Polecamy

Każdy mały krok dziecka, wielkim krokiem dla Slippers Family…

Byliśmy z Tobą, kiedy Twój maluch stawiał pierwszy krok, razem z Wami przekraczaliśmy próg przedszkola i dzielnie wkraczaliśmy do szkoły. Dziś chcemy zaprosić cię do zrobienia kolejnego kroku/kroku wielkiego takiego, dzięki któremu będziesz mieć realny udział w rozwoju naszej firmy, a tym samym przyszłości Slippers’owej rodziny. Chcemy aby nasi obecni i przyszli klienci stali się częścią naszej firmy. Firmy, która dzięki emisji akcji stanie się jedną dużą rodzinną firmą.

Specjaliści w produkcji obuwia do przedszkola, szkoły

Slippers Family to polski producent obuwia, specjalizujący się w produkcji kapci dla dzieci do żłobka, przedszkola i butów do szkoły. Punktem wyjścia do stworzenia marki była potrzeba stworzenia obuwia dla najmłodszych, które łączy atrakcyjny design z właściwościami profilaktycznymi obuwia, istotnymi w kluczowym okresie wzrostu dla prawidłowego kształtowania się postawy u dzieci. Potwierdzeniem zdrowotnego charakteru kapci są uzyskane przez Slippers Family liczne certyfikaty. Od 2013 roku ten cel jest realizowany, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w rosnącej sprzedaży (od trzech lat dynamika sprzedaży firmy w ujęciu rocznym oscyluje od 80 do 100% rok do roku), jak i przede wszystkim w zadowoleniu klientów, którzy wracają do Slippers Family ze swoimi pociechami. Sprzedaż butów odbywa się konsekwentnie od początku działalności firmy przez stronę internetową www.slippersfamily.com

Początki w jednym z polskich garaży

Pierwsze kapcie do przedszkola w aż ośmiu wersjach kolorystycznych producent stworzył w wynajętym garażu, który pełnił rolę tymczasowego magazynu. Modele nawiązywały do umaszczenia dzikich zwierząt. Były m.in. tygrys, zebra, koala, czarna pantera i gepard. Dzieci utożsamiały się ze zwierzęciem, jakiego ubarwienie mieli na butach, traktując kapcie jak swego rodzaju maskotki z charakterem. Wspomniany charakter miał (ma) dodawać odwagi, by zrobić pierwszy krok, a następnie przekroczyć próg przedszkola czy szkoły. Sukcesem obuwia był i jest przemyślany oraz dopracowany fason, a także budzący sympatię dzieci design.

Produkcja w samym sercu Podhala

Linia produkcyjna firmy Slippers Family mieści się w samym sercu Podhala, w Nowym Targu, dawnej potędze obuwniczej PRL ,miejsca z którego pochodzą kultowe dziś Relaxy czy Sofixy. Obecnie jest to zagłębie zakładów obuwniczych. Obuwie w 100% produkowane jest w Polsce. Większość asortymentu tworzona jest ręcznie przez mistrzów szewskich posiadających wieloletnie zawodowe doświadczenie.

Wizja butów idealnych

W kapciach dzieci spędzają większość dnia, a ich wpływ na prawidłowy rozwój stóp u dziecka jest kluczowy. Obuwie Slippers Family charakteryzuje unikalny, zastrzeżony wzór kapci, które wykonano z trwałych i ekologicznych materiałów bezpiecznych dla dziecka. Produkty firmy towarzyszą dzieciom od żłobka do szkoły, a w wielu wypadkach wybierane są jako najlepsze buty do nauki chodzenia, wspierające dziecko w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków. Obuwie zostało opracowane przy współpracy z lekarzami i specjalistami z dziedziny ortopedii oraz pielęgnacji stóp.

Po co nam zebrany kapitał?

Zebraną kwotę przeznaczymy między innymi na wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowych modeli, rozbudowanie powierzchni magazynowej oraz automatyzację obsługi oraz akwizycję zakładów produkcyjnych w celu zwiększenia skokowego potencjału produkcyjnego firmy.

To jednak nie wszystko, bo już niebawem wejdziemy na Polską Giełdę z ofertą publiczną!

My bierzemy na siebie całą pracę: analizy, wykresy, obliczenia, promocje marki, zamówienia rozmowy z dostawcami, wykonawcami, produkcję, obsługę klienta…

Zamierzamy stać się liderem w sprzedaży e-commerce obuwia dla dzieci w Polsce. Naszym celem jest sprzedawanie 1 mln par butów dla dzieci rocznie w Internecie.

Jaką korzyść osiągniesz stając się inwestorem?

Staniesz się częścią całego procesu, będziesz miał realny wpływ na rozwój marki oraz weźmiesz udział w podziale zysków wypracowanych wspólnie z nami dzięki wzrostowi wartości firmy 

Więcej: https://slippersfamily.com/

Niegrzeczne książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.