Kategorie
Polecamy

Kolorowy świat ubranek dla niemowląt

Oczekiwanie narodzin maleństwa to ogrom radości dla rodziców, dziadków, cioć i wszystkich bliższych osób. Nie sposób znaleźć kogoś, kto nie radowałby się na ten fakt.

Każdy próbuje się choć w maleńkim stopniu włączyć w przygotowania do nadejścia na świat tej maleńkiej istoty ludzkiej. Przechodzimy poprzez zapewnienie podstawowych środków poprzez wszelkie słodkie przyjemności i drobiazgi, które szczególnie w tych pierwszych miesiącach cieszą oko dorosłych. Najwięcej przyjemności, zdają się sprawiać ubranka, których też potrzeby ilościowe i jakościowe są niemałe. Maleństwo bardzo szybko wyrasta z kolejnych partii garderoby, ale też wymaga częstego przebierania. Zarówno niekontrolowane jeszcze przez noworodka zdarzenia fizjologiczne, jak i jego delikatna, wrażliwa na odparzenia skóra wymagają dbałości o regularną zmianę ubranek.

Jakie części garderoby dla najmłodszych?

Z całą pewnością odzież niemowlęca różni się od naszej. Główne kryterium opiera się na funkcjonalności i wygodzie dla rodzica oraz dziecka. Sposób zakładania całości, a także pod kątem zmiany pieluszki powinien być jak najprostszy, a materiał miękki i przyjazny. Wybór dziecięcych wdzianek jest niesamowicie szeroki, zwłaszcza w Internecie. Ciekawą ofertę proponuje https://ilovemilk.pl/pl/121-ubranka-dla-niemowlat, przedstawiając tradycyjne rozwiązania w wyjątkowym ujęciu trendów modowych. Znajdziemy tam body, kombinezony, spodenki i koszulki, czy też drobniejsze dodatki jak opaski czy czapeczki.

Przeznaczenie

W szafie maleństwa oczywiście nie powinno zabraknąć tzw. body, które pozwala na łatwą zmianę pieluszki oraz stanowi odpowiednik dorosłej bielizny. Ponadto otula małe ciałko, pozostawiając dowolność założenia dodatkowych zewnętrznych ubranek. W zależności od pory dnia, temperatury oraz miejsca pobytu dziecka dobieramy odpowiedni strój. Mamy do wyboru cieńsze koszulki i spodenki, bądź kompleksowe rompery. Odrobinę cieplejsze, ale też już wyszukane wizualnie są bluzy i spodenki dresowe. Natomiast na znacznie chłodniejsze momenty odnajdujemy na stronie https://ilovemilk.pl/pl/121-ubranka-dla-niemowlat cały szereg kurteczek, ocieplanych kombinezonów i czapeczek na takie okazje. Wkomponowane na kapturach uszka nie pozwalają oprzeć się efektowi ubranka. 

Nowości i trendy

Coraz bardziej pożądane przez kupujących stają się koszulki zawierające napisy. W dużej mierze podkreślają rolę rodzica, ale i to jak ważny jest ten mały człowieczek. Nierzadko nadruki mają żartobliwe i bardzo pogodne przesłanie oraz korzystają z anglojęzycznych zwrotów.

Jeszcze świeższym trendem są rompery i bloomersy. Pierwsze charakteryzują się nieco krótszymi nogawkami, rozpinanymi po wewnętrznej stronie. Natomiast bloomersy to już bardzo krótkie spodenki, kończące się w pachwinach i zwykłe marszczone na zakończeniach. Jest to w głównej mierze rozwiązanie na cieplejsze pory roku.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

Równie dużym powodzeniem cieszą odważne wzory i wyraziste kolory tkanin. Wciąż królują motywy zwierzęce i kwiatowe, lecz też znajdziemy je w innych, nowszych wydaniach. Niezależnie od płci dziecka, stereotypy kolorystyczne stają się coraz mniej widoczne w nowych kolekcjach ubrań dla naszych pociech.

Oczywiście niezmiennie sukienki są domeną dziewczynek. Rozpiętość modeli i wzorów w tej kategorii sięga wręcz granic wyobraźni. Bez problemu znajdziemy też wersje dla najmłodszych panienek. W tym przypadku są to po prostu body, imitujące sukienki. Jednak nie na tym kończą się wariacje stylistyczne. Niepowtarzalne połączenie z sukienkami stanowią opaski na główkę czy finezyjnie marszczone turbany. Można je znaleźć w zestawach, również wzbogacanych o trzeci element – bandanę, czyli chustę na szyję zapinaną z tyłu.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

seria rodzicielska

Pakiet książek Pierwszego Wyboru dla rodziców 

170 PLN

Pakiet książek, którym rodzice mogą zaufać. Książek, które stanowią gwarancję, że przekazywana w nich wiedza jest aktualna, racjonalna i służy dobru dziecka.

Pamiętajmy jednak, że niemowlęta bardzo szybko rosną, więc konieczna będzie częsta wymiana ich garderoby. Dlatego też, nie dajmy się ponieść emocjom, wyposażając maluszka w nadmiar ubranek, których możemy nie zdążyć wykorzystać. Przecież przez tak spory rozrzut rozmiarów jaki nas czeka, zdążymy uraczyć się tą obszerną gamą rozmaitych wdzianek.

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *