Kategorie
Ekowiadomości

Konkurs Gaga. Poleć nasz serwis!

Pomóżcie nam się rozwijać i polećcie nasz serwis w konkursie Gagi: RODZINNA SIEĆ – KONKURS GAGI i UPC POLSKA.

Pomóżcie nam się rozwijać i polećcie nasz serwis w konkursie Gagi:

RODZINNA SIEĆ – KONKURS GAGI i UPC POLSKA.

GoGaga pisze:

Gaga wraz z partnerem UPC Polska zaprasza do udziału w budowaniu wielkiego kompendium najlepszych stron rodzinnych w globalnym internecie! Zbieramy zgłoszenia do 1 lutego 2011 roku. Za udział czekają na Was nagrody!

Internet jest wielkim zbiorowiskiem inspirujących i przydatnych stron pomieszanych z banalnymi lub wątpliwej jakości witrynami. Żeby wyciągać z sieci najwięcej dla naszych rodzin, potrzebny nam jest przewodnik wiarygodny, ale też subiektywnie skonstruowany pod nasze nowoczesne, wysmakowane i uczulone na jakość potrzeby.

Pokażemy swoje, jeśli przyślecie nam swoje!

Na dobry początek przedstawiamy adresy polecane przez redakcję GAGI oraz trojga lubianych blogujących rodziców: kliknij tutaj. Teraz kolej na was!

Przewodnik internetowy pt. Rodzinna sieć będzie się składał z ulubionych linków redakcji oraz z tych nadesłanych przez Was. Pokażcie, co czytacie, z czego korzystacie i czym się inspirujecie. Ważne też, żebyśmy podzielili się stronami, na których są treści dla naszych dzieci – gdzie grają, co oglądają, w czym uczestniczą. Z pewnością każdy z Was zna garstkę stron, do których inni nie dotarli. Podzielcie się swoimi znaleziskami, żeby 7 lutego na naszym portalu powstała prawdziwa brama do rodzinnych skarbów internetu. Trzy wylosowane zgłoszenia nagrodzimy roczną prenumeratą Gagi oraz przenośną pamięcią My Passport Essential marki Western Digital.

Jak wziąć udział?

1. Zbierz swoje ulubione linki (minimum 5 różnych) z jednej z tych dziedzin:

  • Blogi
  • Serwisy
  • Dla dzieci
  • Fora
  • Sklepy internetowe

*Linki mogą prowadzić do stron polsko- lub obcojęzycznych.
**Miejcie na uwadze, że największe popularne serwisy internetowe w Polsce są dość znane. Nam zależy na tych mniejszych, edukacyjnych, zagranicznych, designerskich, niszowych oraz lokalnych stronach.

2. Następnie dopisz w kilku zdaniach, dlaczego wybrałeś tę stronę i co w niej jest dla Ciebie ważnego. Ten krok jest opcjonalny, ale bardzo mile widziany :)

3.Całość wyślij nam zwykłym mailem na adres kompendium@gagamag.pl . Pamiętaj, masz czas tylko do 1 lutego!

I co dalej?

Dokładnie 7 dnia lutego Gaga powiesi na portalu www.gogaga.pl katalog będący kompendium Waszych i naszych ulubionych linków z globalnej sieci. Od tego dnia będziecie mogli odkryć nowe, rodzinne oblicze internetu dla siebie i swoich dzieci. Już odliczamy dni!

Tego samego dnia skontaktujemy się z trzema osobami, które w losowaniu wygrają prenumeratę Gagi i przenośną pamięć My Passport Essential marki Western Digital.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją postanowień regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.