Kategorie
Recenzje

Kura-d

Prosta forma, stonowane barwy plus niewielka dawka koloru, charakterystyczny motyw, dzięki któremu rozpoznamy projekty niemal od razu – kura-d! Jakiś czas temu, przy okazji testowania poduszek podróżnych dla dzieci, poznaliśmy Agatę, projektantkę kury-d. Teraz czas przyjrzeć się przygotowanym przez nią wygodnym i ładnym ubraniom dla dzieci i rodziców

Prosta forma, stonowane barwy plus niewielka dawka koloru, charakterystyczny motyw, dzięki któremu rozpoznamy projekty niemal od razu – kura-d! Jakiś czas temu, przy okazji testowania poduszek podróżnych dla dzieci, poznaliśmy Agatę, projektantkę kury-d. Teraz czas przyjrzeć się przygotowanym przez nią wygodnym i ładnym ubraniom dla dzieci i rodziców.

kura3

Ubrania na chłody

Możemy wybierać spośród kilku modeli spodni-alladynek, bluz, bluzek, narzutek, spódnic i czapek. Każdy z nich dostępny w wersji dla dziecka oraz dorosłego. I mnie się to podoba, ponieważ kiedy na rynku jakiś czas temu zaczęły pojawiać się ubrania z dresu, mogłam wybierać tylko spośród tych dla dzieci. A sama patrzyłam z zazdrością i myślałam: „ja też takie chcę!”. I dziś mogę je mieć dzięki kurze-d. Jak już wspomniałam, ubrania z jesienno-zimowej kolekcji są wykonane z dość grubej dzianiny dresowej, od wewnątrz z przyjemnym meszkiem. Czyli żadnych problemów z praniem i prasowaniem.

kura2

W redakcji mieliśmy okazję testować zarówno ubranka dla dzieci: bluzę, spodnie, spódniczkę, jak i dla dorosłych: spodnie. Projekty kury-d mają w sobie coś charakterystycznego, coś co sprawia, że od razu wiemy, że to kura. Na pewno to materiał. Miałam okazję poznać różne marki oferujące odzież z dresu i bawełny, i wiem, że materiał kury-d się wyróżnia. Do tego element koloru – kontrastujący z całością kolor ściągacza, komina przy bluzie, wnętrza kieszeni. I jeszcze jedno – bluzki z motywem kury lub innego ptaka – gila. To oryginalna ręcznie malowana i szyta aplikacja, która sprawia, że nasze ubranie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Tę oryginalność cenię.

Ubrania kura-d:

  • to propozycje dla dziecka, mamy i taty;
  • to prosty krój, surowa forma, której ostateczny kształt nadają szczegóły i dodatki;
  • są wygodne, nie krępują ruchów (ubranka dla dzieci są na gumce);
  • są pozbawione suwaków, napów, guzików, metek, błyszczących elementów, a także wszechobecnego różu;
  • są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów;
  • mają neutralny, spokojny kolor, np. biały, szary, grafitowy z wyrazistym dodatkiem w kolorze czy oryginalną aplikacją.

Kura-d to ubrania z charakterem. Świetnie wyglądają, są wykonane z niezwykłą precyzją, każdy projekt jest indywidualny. To sprawia, że w ubraniach produkowanych przez Agatę czujemy się dobrze. I wreszcie my, dorośli, nie musimy zazdrościć dzieciom wspaniałych dizajnerskich ciuchów i sami możemy takie mieć.

kura1
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.