Kategorie
Recenzje

Lalka anatomiczna Miniland

Lalka – ukochana zabawka dzieci. Chyba każdy maluch i starszak ma swoją ulubioną lalkę, z którą wiąże się jakaś historia, która towarzyszy dziecku w wielu momentach życia. Lalka to zabawka, którą bawią się dziewczynki i chłopcy. Zaprzyjaźniony sklep z produktami wspomagającymi rozwój seksualny dzieci i młodzieży: Nie wierzę w bociana przysłał nam lalki hiszpańskiej marki Miniland

Lalka – ukochana zabawka dzieci. Chyba każdy maluch i starszak ma swoją ulubioną lalkę, z którą wiąże się jakaś historia, która towarzyszy dziecku w wielu momentach życia. Lalka to zabawka, którą bawią się dziewczynki i chłopcy. Zaprzyjaźniony sklep z produktami wspomagającymi rozwój seksualny dzieci i młodzieży: Nie wierzę w bociana przysłał nam lalki hiszpańskiej marki Miniland.

lalka-anatomiczna

Lalka anatomiczna

Lalka Miniland raczej nie przypomina zabawek, z którymi dzieci mają na co dzień kontakt. Przede wszystkim, wygląda prawdziwie, i to dosłownie: lalki mają zbliżoną do ludzkiej budowę ciała, z delikatnie zaznaczonymi narządami płciowymi (lalki mają płeć), wyraźnie zaznaczonymi palcami, pępkiem, nawet zagnieceniami na stopach. W zależności od modelu, lalki Miniland mają włosy. I co ważne, możemy wybierać spośród kilku ras lalek: europejską, azjatycką, afroamerykańską, hiszpańską. Każda rasa występuje jako płeć żeńska i płeć męska. Dodatkowo, Miniland oferuje MiniLalki: chłopca lub dziewczynkę (już bez rozróżnienia na rasy).

Ciało nie jest tabu

Lalka Miniland to zabawka zwłaszcza dla dzieci, które czują potrzebę nazywania części ciała, są zainteresowane anatomią człowieka, poznają swoje ciało, zadają pytania dotyczące seksualności. Zabawa lalką anatomiczną stanowi punkt odniesienia do rozmów o ciele, o tym skąd się biorą dzieci. Kształtuje pozytywny stosunku do własnego ciała! Na szczęście, coraz więcej rodziców jest świadomych tego, że sfera seksualna jest ważna, a wspieranie jej od najmłodszych lat będzie procentować w przyszłości. I jest spora szansa, że rozmowy z nastolatkiem będą się odbywały (wielu rodziców nie podejmuje rozmów z dzieckiem na tematy dotyczące seksualności), a dzieci będą wychowywane w poczuciu akceptacji i zrozumienia.

lalka-anatomiczna-2

Lalka Miniland:

  • wprowadza dziecko w świat różnic anatomicznych;
  • wspiera rozwój dziecka w zakresie umiejętności manualnych;
  • uczy tolerancji ze względu na kolor skóry;
  • poprzez zabawę nią dziecko uczy się odgrywania ról związanych z byciem mamą i tatą;
  • to doskonała zabawka dla dziewczynek i chłopców powyżej pierwszego roku życia – górnej granicy wieku nie ma;
  • w komplecie koszulka i majteczki, ubranka można dokupić i/lub uszyć;
  • delikatnie pachnie wanilią;
  • jest wyprodukowana w Hiszpanii z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów;
  • to idealny pomysł na prezent.
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.