Kategorie
Ekowiadomości

Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu – premiera nowego audiobooka wydawnictwa Jung-Off-Ska

„Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu”, ostatnia – trzecia część audio-przygód z cyklu o Karlssonie właśnie pojawia się na półkach księgarni

Fani Astrid Lindgren, przygód Karlssona oraz głosu Edyty Jungowskiej i jej przepełnionych pozytywna energią i humorem interpretacji książek szwedzkiej pisarki mogą czuć się w pełni usatysfakcjonowani. „Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu”, ostatnia – trzecia część audio-przygód z cyklu o Karlssonie właśnie pojawia się na półkach księgarni.

„Rzadko zdarza się kobiecie być przystojnym, mądrym i w miarę tęgim mężczyzną w najlepszych latach – mi się udało. Nigdy nie byłam tak niesfornym jegomościem”. Tak pracę nad kolejnymi audiobookami z serii „Odleć z Karlssonem” wspomina Edyta Jungowska.

„Latający Szpieg czy Karlsson z Dachu” oraz ukazujący się również 23 listopada „Karlsson z dachu lata znów” to kolejna premiera wydawnictwa Jung-Off-Ska skrzących się humorem, świetną narracją i pełnych emocjonujących przygód audiobooków, które ubawią was i dzieci do łez.

Karlsson jest najlepszym specjalistą od wszystkiego. Wyposażony w charakterystyczne śmigło, może latać po Sztokholmie i płatać wszystkim figle… W ostatniej części Karlsson, najlepszy przyjaciel Braciszka, wpada w nie lada tarapaty. Tym razem jest podejrzany o szpiegostwo. Pod nieobecność przebywających na wakacjach rodziców Braciszkiem opiekuje się panna Cap i wujek Julius. W zwykłym sztokholmskim mieszkaniu zaczynają dziać się rzeczy dziwne i tajemnicze. Właśnie wtedy Karlsson ma doskonałą okazję pokazać, na co go stać naprawdę. W zazwyczaj spokojnym domu pojawiają się egipskie mumie, za oknami latają na miotłach czarownice, a nocą buszują prawdziwi włamywacze. Panna Cap i wujek Julius przeżywają trudne chwile, podczas gdy Braciszek i Karlsson jak zwykle bawią się w najlepsze.

Autorem dowcipnych i świetnie trafiających w klimat Karlssona ilustracji do wszystkich trzech  audiobooków jest wybitny rysownik, Piotr Socha. Kompozytorem klimatycznej oprawy muzycznej – multiinstrumentalista Salvador z Dali. Przed Wami trzy godziny doskonałej zabawy, zaserwowanej w ujmującej interpretacji Edyty Jungowskiej. Klasyka literatury przeniesie dzieci z rodzicami do magicznego świata zwariowanego jegomościa ze śmigiełkiem, w którym jest możliwe absolutnie wszystko. „Karlsson z dachu lata znów”, „Latający Szpieg czy Karlsson z dachu” i pakiet kolekcjonerski „3X Karlsson” do nabycia w Empiku i dobrych księgarniach od 23 listopada. Warto!

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.