Kategorie
Recenzje

Lniany worek na obuwie (przed)szkolne

Przygotowania do nowego roku (przed)szkolnego rozpoczęliśmy od… worka na buty. Worek ten zdecydowanie różni się od zwykłych worków, które bez trudu możemy kupić w sklepie, przesadnie kolorowych, z postaciami z kreskówki… Worek od linen.pl jest lniany, wyróżnia się dizajnem, jest pojemny. Bardzo przypadł do gustu redakcyjnym dzieciom

Przygotowania do nowego roku (przed)szkolnego rozpoczęliśmy od… worka na buty. Worek ten zdecydowanie różni się od zwykłych worków, które bez trudu możemy kupić w sklepie, przesadnie kolorowych, z postaciami z kreskówki… Worek od linen.pl jest lniany, wyróżnia się dizajnem, jest pojemny. Bardzo przypadł do gustu redakcyjnym dzieciom – dostaliśmy worki z wyszytymi imionami dzieci!

worek-linen

Dlaczego pokochaliśmy len

Len jest magiczny – trzeba się do niego przekonać, a wtedy nie będziemy chcieli się z nim rozstawać. Dorosłych urzeka zapach, dzieci niekoniecznie zwracają na niego uwagę. Dla nich liczy się przede wszystkim wygląd.

Z racji tego, że rok przedszkolny i szkolny rozpoczyna się dopiero w przyszłym tygodniu, nie mieliśmy możliwości przetestować worka w miejscu wydawałoby się do tego przeznaczonym, czyli w przedszkolu i szkole. Jednak znaleźliśmy kilka innych sposobów na testy i korzystamy z worka od początku wakacji. Był z nami na basenie (schowaliśmy do niego basenowe obuwie), na treningu piłki nożnej (korki weszły bez problemu), u znajomych (dzieci schowały do worka swoje kapcie), na wakacjach ( zmieścił 3 pary butów, czyli tyle par, w ilu chodzi jedno dziecko w sezonie: sandały, adidasy i kalosze). Podstawowa zaleta, którą dostrzegaliśmy na każdym kroku – pojemność worka, większa niż w przypadku tradycyjnych worków, z których korzystaliśmy do tej pory.

linen

Lubimy worek szkolny, ponieważ:

  • jest wykonany z naturalnego i wytrzymałego materiału – lnu;
  • bez trudu może z niego korzystać nawet trzylatek – ma średniej długości bawełniany sznurek, a otwieranie i zamykanie jest bardzo proste;
  • jest wyjątkowo pojemny – ma rozmiar 35×40 cm;
  • jest przyjemny w dotyku (miękki, absolutnie nie jest szorstki ani twardy);
  • ma specjalny czerwony uchwyt, który znacznie ułatwia wieszanie, ale i noszenie go;
  • łatwo utrzymać go w czystości, można go prać w pralce;
  • można wybierać spośród trzech rodzajów haftów: z imieniem dziecka, Matrioszką lub rowerem retro;
  • zdecydowanie wyróżnia się dizajnem spośród innych worków;
  • ma rozsądną cenę, która zdecydowanie idzie w parze z jakością.

Worek od linen.pl na pewno będzie się wyróżniał na szkolnym wieszaku. Dziecko (i nauczyciel) nie ma problemu z rozpoznaniem worka (w przedszkolu mojej córki w zeszłym roku szkolnym takie same worki jak moja Córka miały 4 dziewczynki, więc o pomyłkę bardzo łatwo). Cieszy mnie możliwość kompletowania ekologicznej wyprawki, a na pewno jeden z jej elementów – lniany worek posłuży dziecku latami.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.