Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Lola y Lolo – kolorowe sny na zamówienie

Sen to zdrowie. Wypoczynek ma ogromne znaczenia dla dorosłych, ale szczególnie ważny jest dla dzieci, choć te zazwyczaj mają inne plany niż położenie się do łóżek.

Firma Lola y Lolo nie ma cudownego rozwiązania tego problemu, ma natomiast cudownie kolorowe pościele i piżamy. Dwie mamy – Aneta i Milena – chciały, by wieczorne pogaduchy w łóżku, czytanie bajek i śpiewanie kołysanek były też estetycznym wydarzeniem, dlatego stworzyły markę Lola y Lolo, która oferuje obłędnie kolorowe pościele, koce i piżamy dla dużych i tych mniejszych.

lalaylolo

Poranny dylemat “w co się dziś ubrać…?” może się powtórzyć wieczorem, jeśli do wyboru są tak wspaniałe kroje i szalona kolorystyka… Na przykład piżamy dla dziewcząt: szare motyle i czerwone motyle – góra w stonowanej szarości, z tyłu delikatnie pofalowana i lekko przedłużana, rękaw 3/4, do tego pięknie kolorowe, obszerne krótkie spodenki z dziewczęcymi troczkami. Dla zwolenniczek większej swobody podczas nocnego odpoczynku są natomiast koszule nocne. Model czerwone motyle, wykonany podobnie jak piżamy z oddychającej bawełny, ma lekko przedłużany, kolorowy tył, który tonują szarości z przodu. Dobre do spania, dobre do leniuchowania. Wszystkie modele wykonane są z wielką dbałością o szczegóły. Dostępne w rozmiarach od 98 do 140. Zaprojektowane i uszyte w Polsce.

piżamyKup piżamy i koszule Lola y Lolo w Natuli.pl – 99,00

By jeszcze podkręcić kolor lub temperaturę, gdy chłód na dworze, dziewczyny z Lola y Lolo proponują antyalergiczne, bawełniane kocykiniebieskie pawie oko i niebieskie ryby. Bardzo dobrze sprawdzą się latem na pikniku lub na werandzie, jesienią do dziecięcego wózka, a zimowym popołudniem na kanapę lub jako kolorowa narzutka na łóżko. Kocyki mają wymiary 120×100 cm, zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce. Miłym prezentem jest opakowanie – materiałowa, oczywiście kolorowa, duża torba na każdy produkt.

kocykiKup kocyki Lola y Lolo w Natuli – 179,00

Rano zazwyczaj ciężko opuścić ciepłe łóżko. Energetyczna kolorystyka piżam i pościeli może zapewnić szybki i radosny start, a już na pewno zapewni kolorowe sny. Dobranoc!

Produkty marki Lola y Lolo kupisz w Natuli.pl

Avatar photo

Autor/ka: Karolina Kowalczyk

Mama dwóch córek, żona jednego męża, wojowniczka o zdrowie fizyczne i psychiczne swojej rodziny. Humanistka, ateistka, gaduła i zwolenniczka terapii śmiechem (nawet przez łzy). Organizatorka, której marzeniem jest napisanie książki, otwarcie restauracji i przespanie ośmiu godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.