Kategorie
recenzje

Łóżeczko moKee

Świetne książki dla rodziców i dzieci... zobacz naszą KSIĘGARNIĘ NATULI

Niemowlę śpi przez większą część doby. Sen ma zasadnicze znaczenie dla jego rozwoju, dlatego tak ważne jest, by zadbać o jego komfort. Tym razem spojrzymy na sen od strony technicznej – na materac i łóżeczko. Często jest tak, że dziecko – mimo iż śpi z rodzicami w ich łóżku – ma swoje, w którym od czasu do czasu także sypia, odpoczywa, bawi się. Niektóre modele łóżeczek mogą służyć dziecku nawet po wyrośnięciu z wieku niemowlęcego. Tak jak łóżeczko marki moKee.

mokee9

Minimalizm, ekologia i bezpieczeństwo

To cechy idealnego łóżeczka. Czy jest wielofunkcyjne? To zależy tylko od rodziców, ponieważ mogą wybrać kilka opcji dodatkowych, które będą uzupełniały podstawowe funkcje łóżeczka. Jedną z możliwości jest funkcja całkowitego wymontowania boków wraz ze szczebelkami. Mechanizm jest skonstruowany w taki sposób, że dziecko nie ma możliwości samodzielnie ich wyjąć. Dzięki temu można przystawić łóżeczko dziecka do łóżka rodziców. Kolejna możliwość to dokupienie przewijaka i pudełek do przechowywania dziecięcych akcesoriów. Wkrótce pojawi się także możliwość dokupienia drewnianej półki na najpotrzebniejsze akcesoria.

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

Poród naturalny 
34 PLN
Karmienie piersią 
34 PLN
Jak zrozumieć małe dziecko 
35 PLN

mokee3

Prostota, styl skandynawski

Jeśli jesteś zwolenikiem takiego wzornictwa, łóżeczko MoKee na pewno będzie dobrym wyborem. Nie bez znaczenia są normy bezpieczeństwa, które spełnia łóżeczko, oraz kwestie związane z ekologią. Łóżeczka są produkowane z drewna pochodzącego ze zrównoważonych lasów, dostarczane jest prosto do fabryki moKee, bez dalekiego transportu, pośredników. Z kolei materac, który opcjonalnie możemy zamówić razem z łóżeczkiem, jest wykonany z pianki o sprężystości 27 kg / m3, powleczony miękką tkaniną z aloesem, o właściwościach antybakteryjnych i hipoalergicznych. Pokrowiec jest zdejmowany, można go prać w pralce.

Czytasz artykuł … i bardzo dobrze

Piszemy i wydajemy książki, tworzymy magazyn dla rodziców, prowadzimy super księgarnię. Jeśli nas nie znasz… kliknij i

mokee5

Łóżeczko MoKee:

  • jest solidne – wykonane z drewna brzozowego,
  • jest estetyczne – dostępne w kilku naturalnych kolorach,
  • ma regulowaną wysokość – poziom pierwszy (najwyższy) – gdy dziecko leży, poziom drugi – gdy dziecko siedzi, poziom trzeci (najniższy) – gdy wstaje,
  • jest bezpieczne,
  • rośnie z dzieckiem – posłuży mu nawet kilka lat,
  • jest zaprojektowane  taki sposób, że osoba dorosła może wymontować boki łóżeczka wraz ze szczebelkami,
  • opcjonalnie można dokupić materac w rozmiarze 120×60 cm oraz kółka,
  • spełnia surowe wymagania normy bezpieczeństwa PN-EN-716,
  • ma przystępną cenę.
mokee6

JAK DOBRZE, ŻE TO REKLAMA KSIĄŻEK

seria rodzicielska

Poród naturalny

34 PLN

Zaufaj sobie i swojemu ciału. Przygotuj się, oddychaj, zaufaj. Książka, która umożliwia świadome przygotowanie siebie, partnera oraz środowiska, w którym będziesz rodzić.

Karolina Ślusarczyk

Autor/ka: Karolina Ślusarczyk

Filolog, pedagog, redaktorka serwisu Dzieci są ważne. Mieszka z rodziną na wsi. Miłuje książki, ubóstwia naturę i aktywny tryb życia. Kocha polskie Tatry i Bieszczady. Mama Alicji i Igi.


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *