| Mamina Mamowa – torby zaangażowane w rodzicielstwo

Mamina Mamowa – torby zaangażowane w rodzicielstwo

Przekonania można manifestować na różne sposoby, na przykład nadrukiem na torbie. Bawełniane torby Mamina Mamowa, zaprojektowane, żeby komunikować, są dosadne, bezpośrednie i niepozbawione ironii. Skłaniają do refleksji i protestują przeciwko stereotypom w sferze wychowania dzieci.

Maluch noszony w chuście, niemowlę bez czapki, karmienie piersią w publicznym miejscu nadal przyciągają wścibskie spojrzenia i prowokują złośliwe komentarze. Torba z nadrukowanym manifestem rodzica jest nie tylko praktyczna i po prostu ładna, ale także stawia czoła stereotypom. Skutecznie ucina krytykę, ale może też być zaproszeniem do dyskusji. To takie tupnięcie nogą: stanowcze, ale taktowne.

Kup w Natuli – 69,00

Mamina Mamowa to polska marka z autorskimi grafikami inspirowanymi doświadczeniami rodziców. Teksty na nadruki czerpie z codziennych sytuacji, ale też z idei głoszonych przez Janusza Korczaka czy Marię Montessori. Napisy na torbach promują między innymi rodzicielstwo bliskości, karmienie piersią, BLW, czyli postawy ciągle jeszcze nieoswojone i budzące wiele emocji.

Minimalistyczne, ale z mocnym przekazem, dające się zauważyć. To jedyne w Polsce ekologiczne torby bawełniane zaprojektowane z myślą o świadomych rodzicach.

Dlaczego warto mieć torbę Mamina Mamowa?

  • jest praktyczna: lekka i pakowna, wytrzymała, wygodna w noszeniu, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca;
  • jest uniwersalna: można w niej nosić zakupy, zapasowe ubranka dla dziecka, przechowywać zabawki; nadaje się na piknik i na plażę, dla niego i dla niej;
  • jest ekologiczna: wielorazowego użytku, uszyta z bawełnianej surówki;
  • jest wygodna w użytkowaniu: wytrzymała i łatwo ją uprać;
  • jest wyjątkowa: bo spersonalizowana, wybrany nadruk pozwala manifestować swoje przekonania i solidaryzować się z innymi rodzicami.

Torba – manifest może być doskonałym prezentem. Dla koleżanki, siostry, córki, dla siebie samej, dla młodego taty też. Wzorów wciąż przybywa, nietrudno będzie znaleźć przekaz, z którym się identyfikujemy i z którym chętnie ruszymy w miasto łamać stereotypy. Ta torba ma głos!

Kup torby Mamina Mamowa w Natuli.pl – 69,00


Agnieszka Radziszowska

Pisze dla rodziców o dzieciach, dla miłośników zwierząt o psach i kotach, a dla wszystkich o miejscach, które warto zobaczyć i rzeczach, które warto zrobić. Mama montessoriańskiej córki, dziennikarka i teatrolog.
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Kasze glutenowe i bezglutenowe (11 przepisów na bezglutenowe dania z kaszą)

Kim jest doula?

7 powodów, dlaczego warto chodzić boso (także dla dorosłych)

Przejdz do: