Kategorie
produkty rzeczy dla dzieci

Naklejki na ścianę od Lula Kids Design

Dobry design nie jest dziełem przypadku, dlatego Dziecisawazne.pl nie współpracuje z przypadkowymi twórcami. Na łamach naszego serwisu chcemy promować tylko te wyroby, które naprawdę zasługują na wyróżnienie. Tworzone przez niezależnych artystów i niewielkie manufaktury, bez milionowych nakładów na promocję są w stanie zachwycić, bo tworzą je ludzie z pasją i pomysłem.

Jedynym z takich producentów jest Lula Kids Design – mała, rodzinna i polscka firma, tworząca piękne przedmioty przy wykorzystaniu naturalnych materiałów i niepowtarzalnego wzornictwa. Lula Kids Design zachęca dzieci do wchodzenia w interakcję z otaczającą je przestrzenią i wyrażania swojej twórczej ekspresji przez swobodną zabawę, którą można powtarzać, i powtarzać… bez końca!

Słoń i słowik

Fantazyjny słoń Antoni z trąbą uniesioną ku górze, na którego grzbiecie czuwa wierny kompan – słowik. To para nierozerwalna, która tylko czeka, by zamieszkać w jakimś przytulnym pokoju i poddać się kreślarskim impresjom małych artystów.

slon_slowik

Wymiar: 85 x 55 cm (szer x wys)
Materiał: winyl
Sklep: natuli.pl
Cena: 119 PLN

Kup teraz

Hipopotam i szpak

Hipopotam to przyjazny zwierz, szczególnie taki, którego uśmiech wypełnia dziecięcy pokój. Można po nim mazać, rysować, kreślić, zdobić. Można też zaprosić do mazania całą rodzinę. Ściany bez niego byłyby takie smutne…

hipopotam_szoak

Wymiar: 65 x 55 cm (szer x wys)
Materiał: winyl
Sklep: natuli.pl
Cena: 99 PLN

Kup teraz

Mrówkojad i mrówki

Mrówkojad ma to do siebie, że lubi mrówki. Dlatego w zestawie z mrówkojadem nie mogło ich zabraknąć. Mrówki można przykleić w dowolnym miejscu i nadać domowej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. A potem oczywiście… mazać, rysować, mazać, rysować…

mrowkojad_mrowki_

Wymiar 100 x 65 cm (szer x wys) mrówkojad
Materiał: winyl
Sklep: natuli.pl
Cena: 119 PLN

Kup teraz

Kot Bazyli

Widzieliście kiedyś takiego kota? Obły Bazyli wcale nie jest kocim leniuchem i bardzo lubi zwracać na siebie uwagę. Kot Bazyli ma słabość do rysowania, pisania i liczenia. Można po nim mazać bez obaw przed nieprzypiłowanym, kocim pazurem.

kot_bazyli

Wymiar 60 x 52 cm (szer x wys)
Materiał: winyl
Sklep: natuli.pl
Cena: 95 PLN

Kup teraz

Kot Bruno

To kuzyn Bazylego, równie obły, równie dostojny. W rodzinie tablicowych kotów jedno pozostaje niezmienne – zabawa. Gdy brakuje pomysłów na malowanie na papierze, Bruno służy swoim brzuchem. Im więcej inwencji, tym więcej radości. Pomazany koci brzuch jest pełen miłości.

kot_tablicowy

Wymiar 51 x 53 cm (szer x wys)
Materiał: winyl
Sklep: natuli.pl
Cena: 95 PLN

Kup teraz

Chmurka deszczowa

Deszcz wcale nie musi być smutny. Szczególnie taki, który mieni się kolorami i ozdabia ścianę. Krągła chmurka, z której padają radosne krople jest doskonałym miejscem do wymalowania cudów. Cała moc w dziecięcej wyobraźni.

chmurka_z_deszczem

Wymiar: 68 x 50 cm (szer x wys) chmurka
Materiał: winyl
Sklep: natuli.pl
Cena: 95 PLN

Kup teraz

Zobacz też inne naklejki Lula Kids Design

propozycje

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *