Kategorie
recenzje

Szal do karmienia

Szal do karmienia piersią to praktyczny dodatek w szafie mamy. Świetnie spisuje się podczas karmień poza domem, a jednocześnie ożywia strój kobiety. Ładny i praktyczny gadżet od Amabell.pl.

amanell4

Publiczne karmienie piersią więcej kłopotów sprawia obserwatorom, niż samym zainteresowanym, czyli dziecku i mamie. Jednak moment karmienia jest wyjątkowy, intymny, dlatego warto celebrować ten czas. Szal Amabell ułatwia komfort dyskrecji tym, którzy tego potrzebują. Otula dziecko, chroni je przed hałasami płynącymi z otoczenia, przed promieniami słonecznymi, podmuchami wiatru. Mama cały czas utrzymuje kontakt wzrokowy z dzieckiem, które odcięte od bodźców zewnętrznych czuje się bezpiecznie, jest spokojne i skupione na jedzeniu.

Szal jest dostępny w dwóch rozmiarach (rozmiar S/M – obwód 155 cm; rozmiar L/XL – obwód 170 cm), które dobieramy do sylwetki mamy i wielkości dziecka. Szal ma większy obwód niż dostępne w sklepach tradycyjne kominy, zgrabnie układa się wokół szyi. Materiał jest miękki, delikatny, co jest ważne, bo przecież ma kontakt z wrażliwą skórą dziecka. Szal jest wykonany z 100% bawełny, która posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

amabell10

Ma też ukrytą kieszonkę, do której mama może schować na czas karmienia wkładkę laktacyjną, chusteczkę, gryzak dziecka.

Amabell szyje szale chyba we wszystkich kolorach, zwykle łączy dwa, tworząc unikatowe zestawienia kolorystyczne. Piękne odcienie błękitu, energetyczne czerwienie, spokojne beże i szarości. Każda kobieta znajdzie kolor dla siebie.

amacell5

Znaleźliśmy jeszcze inne zastosowania szala. Może pełnić funkcję kołderki do wózka albo fotelika samochodowego, kiedy nagle podczas spaceru czy jazdy autem zrobi się chłodno. Spisze się także w roli kocyka, na którym można przewinąć dziecko czy rozłożyć go na trawie i zrobić miejsce do zabawy.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni Natuli.pl

Pierwszy osadzony w polskich realiach przewodnik dla rodziców małych dzieci.

Ta prosta, rytmiczna książeczka to wspaniałe zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.

Jak się kochać?
Komunikacja, bliskość, intymność

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *