Kategorie
Recenzje

Nocnik Becopotty

Trzy mamy testowały wraz ze swoimi dziećmi nocniki marki Becopotty. Dostaliśmy je od sklepu www.natuli.pl

Moment, w którym uczymy nasze dziecko korzystania z nocnika (tzn. trening nocnikowania) może być dla wielu rodziców trudnym okresem. Ważne jest, by dziecko powoli i stopniowo oswajać z nocnikiem, nie zmuszać, nie straszyć i nie karać. Wpływ na pozytywne doświadczenia związane z nocnikowaniem może mieć także sam nocnik. Trzy mamy testowały wraz ze swoimi dziećmi nocniki marki Becopotty. Dostaliśmy je od sklepu www.natuli.pl.

Asia, mama 18-miesięcznego Kuby: „Becopotty to nasz pierwszy nocnik. Jest lekki, Kuba sam go podnosi i przynosi do mnie, kiedy chce z niego skorzystać, albo po prostu sobie na nim posiedzieć. Strasznie to lubi, sądzę więc, że nocnik musi być wygodny! Mnie podoba się jego prosta forma, która nie rozprasza dziecka podczas siusiania. Kuba chyba już zaprzyjaźnił się z nocnikiem. Coraz częściej informuje nas, że chce siku. Nocnik zajmuje mało miejsca, dlatego bez problemu zmieścił się do auta, gdy jechaliśmy na majówkę. Polecam wszystkim małym debiutantom!”

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Magda, mama 2-letnej Igi: „Różowy nocniczek, który dostaliśmy od sklepu www.natuli.pl strasznie spodobał się Iguni. Mówi, że taki mają księżniczki. Dla mnie liczy się fakt, że nocnik jest stabilny, nie chwieje się na boki. Jest też dość wysoki, dzięki czemu córce wygodnie się na nim siedzi. Łatwo utrzymać go w czystości. Dodatkowym plusem jest dla mnie to, że Becopotty to nocnik eko”.

Ilona, mama 2-letniego Maćka: „Początki były trudne. Maciek pierwszy raz usiadł na nocnik, kiedy miał rok. Nie wiem dlaczego, ale strasznie się zniechęcił. Teraz, kiedy ma prawie 2 latka, podjęliśmy kolejną próbę. To chyba dobry moment, zwłaszcza, że jest ciepło i pożegnanie z pieluszką jest łatwiejsze. Maćkowi spodobał się błękitny nocniczek Becopotty. Już w pierwszym dniu obkleił go ulubionymi naklejkami. Wtedy usiadł na niego bez problemu. Co prawda ładnych parę dni przekonywał się w ogóle do nocnika, ale chyba już dojrzał do niego. Teraz, po 3 tygodniach od debiutu, jest w porządku. Pieluszkę Maciek ma zakładaną tylko na noc, ale już powoli pracujemy nad tym, by i z nią się pożegnać”.

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Są sposoby radzenia sobie ze złością (swoją i bliskich), które nie ranią i nie krzywdzą. Książka pomaga zrozumieć i stosować te metody. 

CHCESZ? KLIKNIJ!

Nocnik Becopotty jest:

  • w 100% biodegradowalny i kompostowalny,
  • bezpieczny dla dziecka, nie ma ostrych krawędzi,
  • lekki,
  • bezpieczny dla środowiska naturalnego,
  • nie zawiera plastiku i BPA,
  • stabilny, wytrzymały, praktyczny w użyciu, łatwo utrzymać go w czystości,
  • zajmuje niewiele miejsca, można go zabrać np. w podróż.

Nocnik Becopotty jest dostępny w sklepie www.natuli.pl w trzech kolorach: beżowym, niebieskim i różowym.

Cena: 50 zł

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.