Kategorie
ekowiadomości

Pokaz filmu “Poród w ekstazie”

14 czerwca o godzinie 18.00 w siedzibie Fundacji Rodzić po Ludzku odbędzie się pokaz niezwykłego filmu “Poród w ekstazie”

14 czerwca o godzinie 18.00 w siedzibie Fundacji Rodzić po Ludzku odbędzie się pokaz niezwykłego filmu “Poród w ekstazie”.

Film “Poród w ekstazie” jest zaproszeniem do zmiany – do tego, aby bardziej świadomie przygotowywać się do porodu, aby podejmować dojrzałe decyzje o tym z kim i gdzie rodzimy. Jest także wezwaniem do tego, aby więcej mówić o pozytywnych doświadczeniach porodowych – trzeba przełamać traumatyczną wizję porodu, jaką przekazują sobie nawzajem kobiety. Jest także przesłaniem do położnych i lekarzy – aby nie traktowali porodu jako medycznej procedury, aby dostrzegli geniusz kobiecej fizjologii i pomagali kobietom w jak najlepszym wykorzystaniu mądrości ich ciała.

Debra Pascali-Bonaro, twórczyni filmu, rzuca wyzwanie krążącym w zachodniej kulturze mitom, ujawniając widzom wspaniałe, emocjonalne, duchowe i fizyczne uniesienie, którego źródłem mogą być narodziny. Pokazuje, że kobiety mogą cieszyć się porodem, a nie tylko go znosić. Pascali-Bonaro rzuca wyzwanie powszechnym uprzedzeniom, zapraszając widzów do obejrzenia najbezpieczniejszego, najłatwiejszego   i najprzyjemniejszego sposobu urodzenia dziecka.

14 czerwca, godzina 18.00, ul. Nowolipie 13/15, Warszawa. Wstęp wolny!

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *