100+ prezentów na DZIEŃ DZIECKA > zobacz
| Nowości wydawnictwa Egmont

Nowości wydawnictwa Egmont

Z pewnością znacie Egmont – jedno z największych wydawnictw w Polsce z najbardziej zróżnicowaną ofertą. Wydaje najlepszą chyba polską serię dla przedszkolaków o Basi, licencjonowane komiksy oraz takie artystyczne dzieła jak "Cuda wianki" Marianny Oklejak. Oto ich najciekawsze nowości:

Kolejne Basie

Basia i zwierzaki to już 30. tom cyklu. Seria rozrasta się do imponujących rozmiarów, ale to dobrze, bo naprawdę trzyma wysoki poziom literacki i graficzny. Jakiś czas temu pojawiły się dwie książki dla nieco starszych czytelników (Basia i Anielka, Basia i Antek), a całkiem niedawno – drugi zbiór historii dla najmłodszych: Wielka księga Basi i Franka 2. Znajdziecie w nim 12 nowych przygód rodzeństwa dla maluchów.

Szczególnie polecamy świąteczną nowość: Basię i zwierzaki. To historia o Basi w klasycznym kształcie, ale z niespodzianką! Do książki dołączono wycinanki, jakimi bawi się bohaterka opowiadania. Jeśli pamiętacie tekturowe wkładki, jakie kryło w sobie czasopismo Miś, to jest właśnie coś takiego. Sama historia jest w bożonarodzeniowym klimacie.

Kup w Natuli – 49,90 42,91

Kup w Natuli – 29,90 25,79

Galeria dzikich zwierząt – Południe i Północ

Dwa pięknie ilustrowane albumy o zwierzętach półkuli północnej i południowej. Ukazały się w ramach serii Art Egmont, której bardzo kibicujemy, bo póki co prezentuje czytelnikom prawdziwe edytorskie cacka. Autorem obu galerii jest Dieter Brown, który przemierzył cały świat, aby obserwować zwierzęta. To, co zobaczył, narysował po prostu mistrzowsko, a do tego opisał. Książki są wypełnione ciekawostkami na temat niezwykłych zwierząt. Poznajcie grzechotnika teksańskiego, oryksa pręgobokiego, krokodyla różańcowego i wielu innych mieszkańców obu półkul.

Kup w Natuli – 59,90 51,51

Kup w Natuli – 59,90 51,51

Trendy i owędy

Różowa okładka zapowiada, że to książka, po którą sięgną głównie dziewczęta. I tak pewnie będzie – płeć męska owszem interesuje się modą, ale raczej w wieku dorosłym. Poznajcie historię mody w pigułce. Książka opowiada nie tylko o ubraniach, ale także o dodatkach, trendach, stylach, fryzurach, deseniach… Prowadzi czytelnika od czasów najdawniejszych do współczesnych. Tak naprawdę jest to książka o sztuce i sama jest dziełem sztuki. Opisy Alicji Budzyńskiej i Katarzyny Olech-Michałowskiej doskonale uzupełniają się z delikatnymi ilustracjami Agaty Raczyńskiej. Kolejna niezwykle udana publikacja w serii Art Egmont.

Kup w Natuli – 49,99 42,99

Neymar. Czarodziej futbolu

Jeśli znacie serię piłkarską Egmontu, w której publikowane są biografie słynnych piłkarzy, to wiecie, że trzeba tę książkę mieć. Neymar to kolejny guru piłki nożnej po Messim, Ronaldzie, Lewandowskim i Ibrze, którego biografię Egmont przygotował specjalnie dla niedorosłych fanów futbolu. Książki są świetnie napisane, pełne faktów i zdjęć. Ciekawie się je czyta, bo każda z nich opisuje drogę, jaką musiał pokonać zwykły chłopak, aby dojść na szczyt.

Kup w Natuli – 29,90 25,71

 

Książki Egmontu można kupić w Natuli


Joanna Adamska

Polonistka i pedagog. Tylko chwilowo na emigracji. Książki dla dzieci kupuje sobie, ale chętnie pożycza je swoim dwóm córkom. Pani (nie tylko) od książek w Natuli.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://natuli.pl
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

8 sposobów, które pomogą ukoić płaczące niemowlę

Unia Europejska zdecydowała się ratować pszczoły!

Juul na poniedziałek, cz. 88 – “Naszymi codziennymi wyborami i działaniami decydujemy o tym, jak będzie wyglądała teraźniejszość i przyszłość naszych dzieci”

Przejdz do: