| Nowy Rok zacznij od urlopu!

Nowy Rok zacznij od urlopu!

Koniec roku dla wielu z nas bywa bardzo nerwowy – to czas rozliczeń, inwentaryzacji, podsumowań i…nadgodzin. Na początku nowego roku warto więc wybrać się na zasłużony urlop. Szaleństwo na alpejskim stoku, a może weekend w zimowej stolicy Polski? Zorganizuj urlop z głową!

Wypoczynek z całą rodziną

Pierwsze dwa miesiące roku to doskonały czas na rodzinny wypoczynek, ponieważ właśnie wtedy przypada okres ferii zimowych. Wybór miejsca, w którym spędzimy urlop zazwyczaj uzależniamy od stanu naszych finansów. Wiele osób co roku odwleka obiecany rodzinie wyjazd na narty, tłumacząc się porządnie nadszarpniętym budżetem w okresie świątecznym. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka przez Internet np. pożyczka od Providenta. Planując wyjazd z całą rodziną, trzeba wybrać miejsce, które będzie atrakcyjne zarówno dla uwielbiającej aktywny wypoczynek głowy rodziny, dwójki dorastających dzieci, jak i pani domu, której urlopowym marzeniem jest słodkie leniuchowanie. Wyjazd na narty spełni wymagania każdego członka rodziny. Po porannym szusowaniu na stoku można skorzystać z relaksu w saunie lub w SPA, a wieczorem skorzystać z lokalnych atrakcji takich jak baseny czy parki rozrywki i spróbować regionalnych potraw i napojów.

Łap okazje

Możesz skorzystać z kompleksowej oferty któregoś z biur podróży dostosowanej do potrzeb rodzin z dziećmi. Cena wypoczynku na stoku zazwyczaj obejmuje przelot, pobyt w hotelu wraz z podstawowym wyżywieniem, skipassy dla całej rodziny uprawniające do korzystania z tras narciarskich oraz dodatkowe atrakcje dostosowane do potrzeb starszych i młodszych. Apartament dla czterech osób na tygodniowy wypoczynek w jednym z kurortów we Włoszech wraz z karnetami narciarskimi możesz znaleźć już za około 1100 złotych za osobę. Większość biur podróży co roku przygotowuje także oferty Last Minute w atrakcyjnych cenach. Wiele osób czeka z podjęciem decyzji o wyjeździe do ostatniej chwili ze względu na pojawiające się na początku roku liczne promocje.

Zostań organizatorem

Jeśli posiadasz zmysł organizatorski, zorganizuj wyjazd na własną rękę. Wyszukiwarka tanich lotów umożliwi Ci znalezienie najlepszej oferty. Niektóre linie lotnicze w sezonie narciarskim oferują przewóz sprzętu w okazyjnych cenach. Alternatywą dla drogich hoteli są noclegi w pokojach wieloosobowych, hostelach lub w kwaterach prywatnych. Istnieją serwisy, poprzez które bezpiecznie i legalnie możesz skontaktować się z osobą mieszkającą w pobliżu wymarzonego celu podróży i wynająć na czas urlopu cały dom, oddzielny pokój, a nawet łóżko w pokoju współdzielonym.

Jeżeli planujesz spędzić urlop na stoku, do kosztów przejazdu i noclegów musisz obowiązkowo doliczyć ceny skipassów, które, niestety, nie należą do najtańszych. W sezonie wysokim trwającym od 25 grudnia do 1 lipca we włoskim kurorcie koszt karnetu narciarskiego na 6 dni wynosi około 250 euro dla osoby dorosłej oraz 180 euro dla młodzieży. W wielu miejscach dzieci do lat 8 mogą zjeżdżać bezpłatnie w przypadku, gdy jego opiekun ma wykupiony karnet. Niektóre skipassy uprawniają także do darmowego skorzystania z pobliskich atrakcji takich jak tory saneczkowe, baseny czy lodowiska.


Dzieci są ważne

Redakcja serwisu dziecisawazne.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: https://dziecisawazne.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Kasze glutenowe i bezglutenowe (11 przepisów na bezglutenowe dania z kaszą)

Kim jest doula?

7 powodów, dlaczego warto chodzić boso (także dla dorosłych)

Przejdz do: