Kategorie
Ekowiadomości

„Organic” – nowy numer eko magazynu online

Pojawił się nowy numer ekologicznego magazynu online „Organic”.

Jesienny numer „Organic” to obszerna, 154-stronnicowa porcja informacji o świadomym, ekologicznym życiu w społeczeństwie i rodzinie.

Pojawił się nowy numer ekologicznego magazynu online „Organic”.

Jesienny numer „Organic” to obszerna, 154-stronnicowa porcja informacji o świadomym, ekologicznym życiu w społeczeństwie i rodzinie.  W numerze znajdziemy m. in. okładkowy materiał o strzelaniu myśliwych do psów, który pokazuje inną stronę problemu. Rodzinne strony zapełniły teksty o karmieniu piersią oraz zabawach fundamentalnych. Ekologiczny styl życia został poruszony od jego menstruacyjnej strony, permakultury czy zdrowej kuchni.

W magazynie pojawiły się dwie nowe rubryki, poświęcone kulturze oraz zwierzętom. W tej ostatniej dowiemy się czy wegetariańska dieta szkodzi zwierzętom oraz jak przygotować psa na nadejście nowego członka rodziny.

Nie zabrakło również portalu dziecisawazne.pl. Alicja Szwinta-Dyrda, redaktor naczelna portalu, pisze o zielonym ojcostwie i roli ojca w edukacji ekologicznej dziecka.

Nowością w magazynie jest integracja z portalem społecznościowym Facebook – czytelnicy mogą polecać artykuły swoim znajomym.

Najważniejsza zmiana – ten numer „Organic” jest ostatnim, bezpłatnym. Czytelnicy mają jednak możliwość przeczytania dwóch kolejnych numerów bezpłatnie. Szczegóły w magazynie.

Najnowszy „Organic” jest dostępny bezpłatnie po zalogowaniu się na swoim koncie na stronie czasopisma www.organicmagazine.pl. Osoby, które założą swoje konto do końca października, otrzymają bezpłatnie kolejny numer.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.