Kategorie
Artykuł sponsorowany rzeczy dla dzieci

Oryginalne foteliki i zabawne plakaty do pokoju dziecka „Sprinkles”

Dobre projektowanie jest wyzwaniem. Wie o tym doskonale autorka marki Sprinkles, która tworzy, rysuje i wycina wyjątkowe przedmioty dla małych miłośników dobrego wzornictwa. Tak powstają niezwykle zabawne i estetyczne plakaty “Sprinkles”, a także ręcznie plecione, wiklinowe fotele dla maluchów, które zachwycają barwą i wysmakowanym designem.

Ideą Sprinkles jest projektowanie personalizowanych plakatów na zamówienie

“Staram się, żeby każdy plakat najtrafniej oddawał upodobania, osobowość i wygląd dziecka, by był dowcipny, lecz niebanalny. Bardzo dbam o szczegóły. Jeżeli maluch ma ulubione przedmioty – na pewno znajdzie je na plakacie. Staram się też ująć jego pasję czy zabawny pseudonim. Na plakacie mogę umieścić imię dziecka lub datę jego urodzenia, a samą grafikę dopasować kolorystycznie do pokoju” – mówi o swojej pracy Beata Kostuch-Wiśniewska, która jest twórczynią marki “Sprinkles”. Dzięki jej personalizowanym plakatom pokój dziecka nabiera indywidualnego charakteru.

Sprinkles1

“Plakaty zamawiają u mnie klienci z różnych okazji: nowego etapu w życiu, uroczystości, narodzin. Zdarzają się zamówienia na plakaty dla dorosłych już dzieci, ukochanych cioć, kolegów z pracy, ilustracje całych rodzin, plakaty z hasłami dodającymi odwagi. Często zamawiający proszą mnie o umieszczaniu na plakatach jakichś ważnych dla nich rzeczy np. żuka na podłodze, góry Artura w Edynburgu, czerwonej pomadki na biurku albo psa konkretnej rasy. Te symbole, daty, wspomnienia odczytują tylko najbliżsi i to jest magiczne. Uwielbiam te “rodzinne czary-mary” a takie autorskie projektowanie sprawia mi dużo radości” – wyjaśnia autorka niepowtarzalnych projektów, dodając, że bardzo dużą popularnością wśród rodziców cieszą się plakaty edukacyjne, które łączą fajną grafikę z nauką. Plakaty z polskim alfabetem otworzyły nową serię grafik w języku polskim. Do nich dołączyły mapy i plakaty do nauki liczenia.

sprinkles2
sprinkles3

Wiklina jak ze snów

Absolutną “świeżynką” w sklepie są piękne foteliki wiklinowe dla dzieci. Oryginalny i naturalny produkt, który jest wyrabiany ręcznie. Foteliki są pomalowane farbami wysokiej jakości i zabezpieczone lakierem wodnym. Wszystkie użyte podkłady, farby i lakiery są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Krzesełka mają miękkie siedzisko z pianki tapicerskiej. Oprócz estetyki, autorka marki stawia też na użyteczność, dlatego foteliki są łatwe w utrzymaniu czystości, a dzięki zdejmowanej bawełnianej poszewce na zamek, nie trzeba prać całego siedziska.

sprinkles4
sprinkles5

W niektórych fotelikach poduszka do siedzenia z każdej strony ma inny wzór, można ją odwrócić i wybrać ten, który bardziej pasuje do wystroju pokoju. Fotelik jest lekki, dziecko bez trudu i bezpiecznie może go przenosić. Nogi są podklejone filcem, który ochroni podłogi przed porysowaniem. Foteliki bardzo długo ozdobią pokój dziecięcy. “Jestem szczególnie z nich dumna, bo włożyłam dużo serca, żeby efekt końcowy był taki, jaki sobie wymarzyłam” – mówi ich twórczyni i dodaje, że krzesełka to dopiero początek, bo pomysłów na meble i ozdoby dziecięcych pokoików ma jeszcze sporo. Nowości można śledzić na Facebooku.

sprinkles9

Produkty można kupić w sklepie sprinkles.pl.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Bestsellery księgarni NATULI

Tematy, którymi się zajmujemy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *