Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Pieluszki wielorazowe BoboLider – ekonomiczne i ekologiczne

Eko, tanio, sucho, zdrowo i kolorowo – to podstawowe cechy charakteryzujące pieluszki wielorazowe BoboLider

Eko, tanio, sucho, zdrowo i kolorowo – to podstawowe cechy charakteryzujące nasze pieluszki wielorazowe. 
Kiedyś dzieci ubierało się w pieluszki tetrowe, potem przyszły czasy na pieluszki jednorazowe, potocznie nazywane „pampersami”. Świetne rozwiązanie, ale… właśnie, to „ale” – koszty, góra śmieci, zatruwane środowisko. I czy pampersy na pewno są zdrowe? Przecież przez ponad dwa lata nasze dziecko ma w nich przebywać prawie 24h na dobę. Może jednak wrócić do tetry? Niekoniecznie. Można stosować trzecie i naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie: pieluszki wielorazowe BoboLider. Mają cechy, których znaczenie trudno przecenić.

1. EKO – nie zatruwają środowiska jak pieluszki jednorazowe, które jeszcze 500 lat po zużyciu będą się rozkładać. Nie trzeba ich prać w wysokich temperaturach, czy prasować, jak to bywa przy pieluchach tetrowych.

2. Tanio – w całym okresie pieluszkowania można zaoszczędzić kilka tysięcy złotych. Przy ich stosowaniu dziecko zacznie szybciej korzystać z nocniczka. Nie trzeba też używać wielu kosmetyków przy higienie, są praktycznie zbędne.

3. Sucho – każda pieluszka ma kieszonkę, w której umieszcza się specjalny, bardzo chłonny wkład. Zaś materiał, z którego jest wykonana wewnętrzna część pieluszki, to specjalna mikrofibra. Powoduje ona, że wnętrze pieluszki dość długo zapewnia wrażenie suchości.

4. Zdrowo – pieluszki wielorazowe są uszyte z przewiewnych materiałów, dlatego skóra dziecka może swobodnie oddychać. Pieluszki posiadają międzynarodowe atesty. Zalecane są nawet w tak trudnych sytuacjach jak alergie, odpieluszkowe zapalenie skóry czy ATP i (co najważniejsze) dają gwarancję, że pupa dziecka nie będzie odparzona.

5. Kolorowo – z zewnątrz pieluszki wykonane są z nieprzemakalnych materiałów PUL, które posiadają ciekawą kolorystykę i wzory, które zadowolą każdą (nawet najwybredniejszą) pociechę. Super się prezentują w okresie letnim, kiedy dzieciaki mogą biegać w samych pieluszkach.

Osobom zainteresowanym polecamy więcej informacji na stronie www.bobolider.pl, a w szczególności informacje zawarte w Boboporadnikach.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.