Kategorie
produkty rzeczy dla dzieci

Domowe jedzenie dostępne wszędzie – akcesoria do karmienia Cherub Baby

Cherub Baby to jedna z najpopularniejszych w Australii firm zajmujących się produkcją akcesoriów do karmienia dzieci. Od dość niedawna ich produkty można kupować w Polsce. Zachwycają swoją prostotą, funkcjonalnością i pomysłowością! Dzięki nim można wygodnie przechowywać własne, zdrowe jedzenie, bez konieczności kupowania niezdrowych gotowych produktów ze sklepów.

saszetki_big

Domowe jedzenie zawsze i wszędzie!

Ulubioną domową zupkę lub przygotowany we własnej kuchni deser dla malucha czy przekąskę dla starszego dziecka można spokojnie spakować do saszetek na pokarm. Są niewielkich rozmiarów, a co najważniejsze – wielokrotnego użytku. Wystarczy przepłukać je wodą z mydłem, wysuszyć i można używać ponownie. Saszetki mogą też służyć jako opakowania do przechowywania jedzenia. Nadają się zarówno do zamrażania, jak i podgrzewania. Sprawdzą się także podczas podróży samolotem – wystarczy przelać do nich potrzebne płyny (pokarm, wodę, mydło czy szampon) i umieścić w bagażu podręcznym. Są wygodne w użytkowaniu dzięki podwójnemu zamykaniu – na górze woreczka jest struna, która pozwala na łatwe wypełnienie go lub czyszczenie, z boku natomiast znajduje się nakrętka do podawania pokarmu.

Bobas lubi wybór
Jak zrozumieć małe dziecko
Karmienie piersią

saszetki_d

Saszetki na pokarm 20 sztuk – 79 zł

Wygodnym dodatkiem do saszetek są dokręcane łyżeczki. Dzięki nim karmienie jest łatwe i czyste, bo zawartość sama wypływa na łyżeczkę przez otwór. Ich zaskakującą i praktyczną właściwością jest zmiana barwy na biały, jeśli pokarm ma zbyt wysoką temperaturę – tzn. przekracza 42℃.

cherubb

Saszetki na pokarm 10 szt. plus łyżeczka – 59 zł

Łyżeczki do saszetek 4 szt. -19 zł

Dzieciom na pewno najbardziej spodobają się woreczki do lodów, które umożliwiają łatwe i sprytne przechowywanie prawdziwych i zdrowych domowych pyszności. Podobnie jak wszystkie akcesoria Cherub Baby są wielorazowe i łatwe do utrzymania w czystości.

cherub-baby-woreczki-na-lody-20-szt

Woreczki na lody 20 szt. + lejek – 49 zł

Woreczki na lody 50 szt. – 79 zł

Dzięki akcesoriom Cherub Baby możemy przebywać z maluchem poza cywilizacją. Firma m.in. dla miłośników campingu (a takich w rodzimej Australii nie brakuje) wyprodukowała turystyczny podgrzewacz i schładzacz, które nie wymagają baterii. Podgrzewanie inicjuje się przez kliknięcie metalowego klipsa – rozpoczyna się reakcja chemiczna, w wyniku której powstaje ciepło. Wystarczy otoczyć saszetkę podgrzewaczem i gotowe. Można go również wsadzić na 30 minut do lodówki i użyć jako schładzacza lub wykorzystać ten dostępny w zestawie – utrzymuje temperaturę przez kilka godzin. Obydwa nadają się do wielokrotnego użytku.

CherubBaby

Turystyczny podgrzewacz i schładzacz do saszetek – 89 zł

Torebki do sterylizacji to chyba najwygodniejszy znany nam sposób odkażania butelek, smoczków i innych akcesoriów do karmienia maluchów. Wystarczy włożyć przedmioty do torebki, dolać wody i całość umieścić w kuchence mikrofalowej. Nie musimy chyba dodawać, że jak wszystkie inne produkty marki Cherub baby, także torebki do sterylizacji są wielorazowe?

cherub

Torebki do sterylizacji 6 szt. – 59 zł

Oczywiście Cherub Baby nie zapomniało o mamach karmiących piersią. Specjalnie dla ich wygody powstały saszetki na mleko. Są nieco większe, zamykane strunowo i posiadają czujnik temperatury (zmienia kolor na biały, gdy zawartość przekroczy 42℃).

saszetki_mleko

Saszetki na mleko matki 20 szt. – 69 zł

Bezpieczeństwo

Wszystkie produkty dostępne w ofercie mają bezpośredni kontakt z pożywieniem, dlatego producent postarał się, by były wykonane z bezpiecznych materiałów, niezawierających bisfenolu A, ftalanów, rtęci czy nitrozoaminów. Dodatkowo czujniki temperatury chronią dziecko przed poparzeniem.

Innowacyjność i funkcjonalność

Forma i przeznaczenie produktów Cherub Baby były wielokrotnie sprawdzane i testowane przez rodziców.

Uniwersalność

Większość produktów jest uniwersalna i pasuje do innych akcesoriów dostępnych na rynku, jak np. łyżeczki do saszetek czy podgrzewacze\schładzacze.

seria holistyczna

Pielęgnacja naturalna

 Dbaj naturalnie o włosy, skórę i ciało. Poznaj tajniki pielęgnacji naturalnej.

Ekologia

Wszystkie produkty są wielokrotnego użytku, można je łatwo wyczyścić i są wykonane z bezpiecznych materiałów.

Produkty Cherub baby są dostępne w Natuli.pl

Autor/ka: Joanna Adamska

Polonistka i pedagog. Tylko chwilowo na emigracji. Książki dla dzieci kupuje sobie, ale chętnie pożycza je swoim dwóm córkom. Pani (nie tylko) od książek w Natuli.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *