Kategorie
recenzje

Poduszka Luffi

Uwielbiamy poduchy! Szczególnie gdy są wykonane z ekologicznej bawełny (poszewka i wypełnienie), są mięciutkie i puchate, a do tego taaakie ładne. Mówimy o luffi – oryginalnych poduszkach dekoracyjnych (www.luffi.pl)

Uwielbiamy poduchy! Szczególnie gdy są wykonane z ekologicznej bawełny (poszewka i wypełnienie), są mięciutkie i puchate, a do tego taaakie ładne. Mówimy o luffi – oryginalnych poduszkach dekoracyjnych (www.luffi.pl).

Poduszki luffi podobają nam się, ponieważ są:

  • produkowane w Polsce,
  • w 100% eko,
  • śliczne, miękkie, bardzo wygodne, wielofunkcyjne, bezpieczne i idealne na prezent.

Zalet cała masa. Dostaliśmy wzór w naturalnych, nieco przygaszonych kolorach, z ptaszkami (śpiącymi). Bardzo uniwersalny, podoba się dzieciom i dorosłym, a i w salonie wygląda efektownie. Dizajn zwraca uwagę. To nie kolejny cukierkowy wzór czy nadruk z Disney’a. Nadruki są autorskimi projektami. Luffi wykonuje je przy użyciu wodnych tuszy ekologicznych, które nie zwierają substancji szkodliwych dla zdrowia (posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100).

Te poduszki mają duszę. Córka ją pokochała, każdemu opowiada o „fajnej pusi z paszkami” (tł. „fajnej podusi z ptaszkami”).
Mnie podoba się jej faktura – nieco szorstka a jednocześnie miła i przyjemna w dotyku. Bez obaw można podarować podusię alergikowi czy dziecku z problemami skórnymi – wypełnienie jest naturalne i nie uczula. Pochodzi w 100% z corocznie odnawialnego surowca, jakim jest kukurydza. Poduszki ulegają biodegradacji. Nie odkształcają się, dopasowują się do ciała, nie podrażniają skóry.

I jeszcze jedno: pudełko, w które zapakowana jest poduszka Luffi, zostało zaprojektowane tak, by mogło zostać później wykorzystane, np. do przechowywania drobiazgów, biżuterii czy prasy. Jest wykonane z wysokiej jakości przetworzonej tektury, która również ulega biodegradacji.

Cena poduszki jest dość wysoka (ok. 120 zł). Zapewniam jednak, że poduszka Luffi jest naprawdę wyjątkowa.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *