Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Pomysł na weekend w górach. ***Hotel Wierchomla

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto wyjechać z dzieckiem w góry, zdecydowanie odpowiadamy: „tak!”. Wiosna to dobry moment, aby ruszyć się z domu i zaplanować krótki wypad za miasto, nabrać dystansu do otaczającej nas rzeczywistości, trochę zwolnić i spędzić czas wyłącznie z dzieckiem. Wykorzystaj majowy weekend, zabierz córkę lub syna i spędź 2 dni pełne przygód i zabaw w otoczeniu przyrody. Podpowiadamy Wam, jak zorganizować aktywny wyjazd z pociechami w góry

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto wyjechać z dzieckiem w góry, zdecydowanie odpowiadamy: „tak!”. Wiosna to dobry moment, aby ruszyć się z domu i zaplanować krótki wypad za miasto, nabrać dystansu do otaczającej nas rzeczywistości, trochę zwolnić i spędzić czas wyłącznie z dzieckiem. Wykorzystaj majowy weekend, zabierz córkę lub syna i spędź 2 dni pełne przygód i zabaw w otoczeniu przyrody. Podpowiadamy Wam, jak zorganizować aktywny wyjazd z pociechami w góry.

w1

Weekend z Tatą w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort

Weekend z Tatą to propozycja wyłącznie dla ojców z dziećmi. ***Hotel Wierchomla SKi&SPA Resort położony jest w Beskidzie Sądeckim na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek z dzieckiem w otoczeniu lasów i gór.

Pakiet pełen przygód

W trakcie pobytu w Wierchomli nie będziecie się nudzić! Razem z dzieckiem stworzycie rodzinny totem, weźmiecie udział w warsztatach kulinarnych, a wieczorem podejrzycie gwiazdy teleskopem. Jedną z głównych atrakcji będzie ponad 3,5-godzinny spływ pontonami Doliną Popradu i nocna wyprawa z latarkami do Krainy Cieni. Dzięki takim atrakcjom wrócisz do sowich dziecięcych wspomnień, a dziecku zaszczepisz żyłkę odkrywcy oraz miłość do gór i przyrody.

wierchomla-pejzaz

Atrakcje dodatkowe

W hotelu czeka na Was mnóstwo dodatkowych atrakcji. Dla odważnych dostępny jest park linowy, dla lubiących wodne zabawy basen, a dla miłośników zwierząt MINI ZOO. Na rowerzystów czekają rowery górskie i elektryczne, dzięki którym żadna górka nie będzie dla was wyzwaniem.

Terminy

Pakiet Weekend z Tatą w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort jest dostępny przez 3 następujące po sobie weekendy maja: 16-18.05.2014, 23-25.05.2014, 30.05.-1.06.2014.

Taki weekend doda Wam energii, zacieśni więzi rodzinne i dostarczy mnóstwo przeżyć oraz wspomnień. Zapraszamy wszystkich Ojców z pociechami do Wierchomli!

Więcej informacji o pakiecie Weekend z Tatą: wierchomla.com.pl

KONTAKT:

RECEPCJA HOTELU

  • tel. (18) 414 31 31, 414 31 30,
  • e-mail: hotel@wierchomla.com.pl

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.