Kategorie
Recenzje

Pościel Ceba Baby

Pościel dla dziecka powinna być przede wszystkim wykonana z naturalnych i przyjaznych dla skóry materiałów. Polska marka produktów dla dzieci i kobiet w ciąży – Ceba przysłała nam najnowszy wzór pościeli dla dzieci z kolekcji Sówki. I skończy się dylemat wielu rodziców: różowy czy niebieski?, ponieważ pościel Ceba ma uniwersalną kolorystykę, dzięki czemu dopasujemy ją do każdego pokoju dziecka

Pościel dla dziecka powinna być przede wszystkim wykonana z naturalnych i przyjaznych dla skóry materiałów. Polska marka produktów dla dzieci i kobiet w ciąży – Ceba przysłała nam najnowszy wzór pościeli dla dzieci z kolekcji Sówki. I skończy się dylemat wielu rodziców: różowy czy niebieski?, ponieważ pościel Ceba ma uniwersalną kolorystykę, dzięki czemu dopasujemy ją do każdego pokoju dziecka.

ceba-baby

Sowy – strażniczki snu dziecka

Wzornictwo pościeli Ceba od razu zwraca uwagę dzieci i dorosłych. Po pierwsze: nie ma tu miejsca na podział na płeć. Wzory są uniseksowe, co może być świetnym rozwiązaniem dla kompletujących wyprawkę rodziców, dla których płeć dziecka będzie niespodzianką. Po drugie: znakomita jakość pościeli sprawia, że z kompletu poszew i poszewek możemy korzystać przez lata, więc może przydać się przy kolejnym dziecku.

Bardzo podoba mi się połączenie kolorów i wzorów, ponieważ na jednej stronie królują sympatyczne sówki, a na drugiej kolorowe paski. Córka uwielbia moment, w którym może decydować, czy dziś bliżej jej ciała będą sowy czy paski. Kwestia samodzielnego podejmowania decyzji jest istotna dla przedszkolaków.

ceba-baby2

Kasia, mama półrocznego Janka, sprawdzała jakość pościeli Ceba, zwracając szczególną uwagę na ochraniacz na szczebelki. „Syn ma trzy komplety pościeli, w każdym jest ochraniacz, ale wszystkie są za krótkie. Z Cebą się udało – ma odpowiednią długość. Janek jeszcze nie bardzo zwraca uwagę na wzór, ale dla mnie jest on istotny (chyba każda kobieta tak ma). Sówki są bardzo sympatyczne, pościel ma oryginalną kolorystykę. Bawełna nie rozciąga się po praniu, kolory nie tracą intensywności”.

Pościel Ceba Baby:

  • jest uszyta z najwyższej jakości bawełny, która jest przyjemna w dotyku i bardzo trwała;
  • możemy wybierać spośród sześciu wzorów: Stokrotki, Sówki, Żaglówki, Kaczuszki, Groszki, Ptaszki;
  • uniwersalny rozmiar poszew pasuje na większość kołder i poduszek;
  • jest bezpieczna – zamki są starannie zamaskowane;
  • można wybrać zestaw dwu- lub trzy elementowy – na pierwszy składają się poszewki na kołderkę i poduszkę, drugi jest wzbogacony o ochraniacz na szczebelki;
  • ma bardzo korzystną cenę.
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

2 odpowiedzi na “Pościel Ceba Baby”

Jestem właśnie na etapie kupowania pościeli dla naszego synka – do narodzin zostały jeszcze dwa miesiące. Przede wszystkim pościel dla Bobasa powinna być wykonana z czystej bawełny, atestowanej – większość polskich producentów oferuje właśnie takie materiały. Bawełna – ze względu na trwałość, oraz na to, że skóra w kontakcie z tym materiałem poci się w sposób naturalny. Nadruki powinny być jasne, pastelowe – po to, aby w praniu nie blakły (bo przecież pościel kupuję nie na miesiąc, ale na dłużej), a także dlatego, że farby, którymi wykonywane są nadruki też mają bardzo złożony skład. Oczywiście pościel dla małych dzieci nie powinna mieć guzików… tylko zamki błyskawiczne bez końcówek, które mogą odpaść i zostać połknięte przez Brzdąca. Nie jestem przekonana co do ochraniaczy na szczebelki – przynajmniej nie na etapie noworodka, ale później, kiedy dziecko wstaje, jest to bardzo fajne zabezpieczenie przeciw siniakom na głowie i innym pomysłom kreatywnych istot, jakimi są małe dzieci. Ostatnim kryterium wyboru pościeli dla dziecka jest kolor i wzór – staram się w każdym razie wybierać takie, aby w razie czego, jeśli okaże się, że Piotruś jest Anią nie panikować co począć z poduszeczkami w samochodziki :).

Myslalam ze dla maluchów takie komplety sa zbędne.
Czy nie zaleca sie spania w dopasowanych rozmiarem śpiworkach?
Może i nie ma tam sowek i innych bajerow, ale przynajmniej na buzke sobie nie naciagnie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.