Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Poznajcie Wydawnictwo OVO

Dla dzieci i dla dorosłych. OVO wydaje pięknie ilustrowane książki, stawiając przy tym na utalentowanych debiutantów – dolnośląskich autorów i grafików. Są wartościowe pod względem literackim, artystycznym i edytorskim.

Szukając książek dla najmłodszych, możecie wybierać pomiędzy prozą a poezją. Oto niektóre propozycje:

Karuzela z piosenkami Julianny Michorczyk i Magdaleny Marszałek

okladka_Karuzela

Książka z płytą CD, niezwykłe połączenie wierszyków napisanych i wyśpiewanych. Jeśli znudziły wam się popularne radiowe hity stworzone z myślą o trochę starszych, „Karuzela z piosenkami” będzie ciekawą odmianą.

Kup Karuzelę z piosenkami w Natuli – 50,00

Trzynaście piosenek i trzynaście towarzyszących im wierszyków napisanych specjalnie dla dzieci prowadzą przez cztery pory roku i związane z kalendarzem okoliczności. Co więcej, płyta jest okazją do zapoznania najmłodszych z wieloma stylami muzycznymi. Znajdziecie tu sambę, balladę, kołysankę, a nawet swing. Do słuchania i wspólnego śpiewania (na płycie zamieszczono również instrumentalne wersje utworów). Piosenki szybko wpadają w ucho, teksty wierszyków są łatwe do zapamiętania. “Karuzela z piosenkami” to też świetna pomoc edukacyjna do pracy z kilkulatkami.

[youtube id=”n1XAlkMS82s”]

A jak urosnę… Julianny Michorczyk

a-jak-urosne-ksiazki-dla-dzieci-ovo

Książeczka spodoba się maluchom, bo wygląda, jakby była… pokolorowana kredkami przez dzieci. Wiersze współistnieją tu z ilustracjami, które wykonały przedszkolaki, i to na równych prawach – nie tyle ozdabiają, ale wręcz opowiadają własne historie. A świat dziecięcej wyobraźni jest bardzo wesoły i barwny, trudno się nie uśmiechnąć.

Kup A jak urosnę… w Natuli – 19,00

Panna i smok Anny Dmytruszyńskiej i Alicji Kocurek

Panna_i_smok_okładka

Legenda o silnej dziewczynce, jej dzielnym tacie i ich dość kłopotliwej przygodzie z głodnym Smokiem. Niby feministyczna, a jednak odpowiednia i dla dziewczynek, i dla chłopców. Książka jest pochwałą dziecięcej samodzielności, którą należy wspierać, zamiast jej przeszkadzać. Ważna nauka także dla rodziców.

Kup Pannę i smoka w Natuli – 32,00

Wydawnictwo OVO ma też coś dla dorosłych, w sam raz na weekendowy lub wakacyjny wypad.

Kultowy Wrocław

11951904_886447128115639_39103699985861071796_n

Wyjątkowy przewodnik po wyjątkowym mieście. Znajdziecie w nim zabytki i historię, ale też miejsca modne, znane i lubiane – krótko mówiąc: kultowe. Z tym przewodnikiem miasto można zwiedzać pieszo lub na rowerze, a wizyty w muzeach przeplatać zakupami i chwilą w kawiarni. Dodatkową atrakcją są piękne zdjęcia. Niekwestionowana zachęta do wpisania Wrocławia na listę obowiązkowych kierunków podróży.

Kup Kultowy Wrocław w Natuli – 29,00

Książki wydawnictwa Ovo znajdziecie w Natuli.pl

Agnieszka Radziszowska

Autor/ka: Agnieszka Radziszowska

Pisze dla rodziców o dzieciach, dla miłośników zwierząt o psach i kotach, a dla wszystkich o miejscach, które warto zobaczyć i rzeczach, które warto zrobić. Mama montessoriańskiej córki, dziennikarka i teatrolog.


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.