Kategorie
Polecamy

Pożyczka online na utrzymanie dziecka? Sprawdź, czy to się opłaca

Według danych przedstawionych w 2019 roku przez Centrum im. Adama Smitha, wychowanie jednego dziecka do 18 r.ż. kosztuje od 190 do 210 tys. zł, czyli w przeliczeniu od 10,5 do niecałych 12 tys rocznie. Chociaż sytuacja polskich rodzin w ostatnich latach poprawiła się, a ilość gospodarstw domowych z budżetem na poziomie skrajnego ubóstwa zmniejsza się, to wciąż wielu rodziców szuka dodatkowego źródła dochodu, które pozwoli sfinansować wiele potrzeb rosnących dzieci.

Jednym z nich jest pożyczka online.

  1. Pożyczka online dla przyszłych rodziców
  2. Kompletowanie szkolnej wyprawki
  3. Pożyczka online na wychowanie dziecka – nie wszyscy rodzice są na tak

Zaciąganie pożyczki na wychowanie dziecka przestało być tematem tabu. Pożyczka online jest produktem dostępnym powszechnie, niemal dla każdego i od ręki, dlatego to wygodna forma finansowania dla rodziców, którzy niekiedy muszą szybko reagować na pilną potrzebę dziecka.

Życie seksualne rodziców

Zacznij świadomie budować swoją relację z partnerem

Jak zrozumieć się w rodzinie

Jak dostrzec potrzeby innych i być wysłuchanym

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Pożyczka online dla przyszłych rodziców

Posiadanie dziecka wiąże się z koniecznością spełniania jego potrzeb już od urodzenia. I choć początkowo nie są one duże, to zakup akcesoriów niezbędnych do opieki nad niemowlęciem należy do kategorii kosztownych wydatków. Na liście znajdują się bowiem zarówno stosunkowo drogie sprzęty, jak wózek czy fotelik samochodowy, meble, np. łóżeczko i komoda z przewijakiem, jak i znacznie tańsze akcesoria – butelki do karmienia, pieluszki tetrowe, smoczki i grzechotki. Przeliczając wszystkie wydatki, na wyprawkę dla noworodka przeciętny rodzic wydaje od około 4000 do nawet 21000 zł! Dla wielu rodziców źródłem gotówki na wyprawkę są pożyczki online – FinansowySupermarket.pl ma ich duży wybór i pozwala zdecydować się na tę najatrakcyjniejszą pod względem finansowym.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!

Kompletowanie szkolnej wyprawki

Kolejnym momentem w życiu dziecka, w którym jego rodzice muszą przygotować się na duże wydatki, jest rozpoczęcie edukacji w szkole podstawowej. Obecnie dzieci otrzymują podręczniki w szkole, jednak pozostałe akcesoria rodzice są zobowiązani kupić samodzielnie. Lista jest długa i obejmuje nie tylko podstawowe rzeczy jak plecak lub tornister, piórnik, śniadaniówkę i worek na zmienne obuwie, ale również kredki, farby, bloki, kleje, nożyczki i wiele innych przyborów plastycznych, których dziecko będzie używać na co dzień. Konieczne jest zakupienie również odpowiedniej odzieży i obuwia, stroju na lekcje wychowania fizycznego oraz zabezpieczenie środków na dodatkowe zajęcia. Pożyczka online na szkolną wyprawkę jest więc dobrym rozwiązaniem. Dzięki niej rodzice mogą kupić dziecku niezbędne rzeczy, a spłatę zobowiązania rozłożyć na wygodne raty, które nie obciążą ich budżetu.

Pożyczka online na wychowanie dziecka – nie wszyscy rodzice są na tak

Newralgicznych momentów w życiu dziecka jest znacznie więcej. Szkolne wycieczki, organizacja urodzin, przyjęcia komunijnego czy osiemnastki to za każdym razem duży wydatek. Do tego doliczyć trzeba koszt profesjonalnej, prywatnej opieki zdrowotnej, realizowanej poza Narodowym Funduszem Zdrowia, której aktualnie dzieci potrzebują coraz częściej. Te cele można sfinansować pieniędzmi z pożyczki online. Nie wszyscy rodzice uważają jednak, że jest to dobre rozwiązanie. Wciąż wiele osób boi się pożyczania pieniędzy w firmach pozabankowych i uważa je za instytucje niepewne, skoncentrowane jedynie na oszukiwaniu klientów. Jednak duża konkurencja na rynku pożyczkowym sprawiła, że firmy utrzymujące się z pożyczania pieniędzy nie mogą sobie pozwolić na utratę zaufania klientów, dlatego oferują atrakcyjne, przejrzyste, a co najważniejsze, uczciwe warunki pożyczek online.

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik świadomego rodzicielstwa

Cud rodzicielstwa

Wsłuchaj się naprawdę w głos swojego dziecka

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera

2 odpowiedzi na “Pożyczka online na utrzymanie dziecka? Sprawdź, czy to się opłaca”

Pożyczki online na wydatki jak najbardziej tak ALE ważne aby sprawdzić pożyczkodawców i porównać oferty. Wychowanie dziecka to inwestycja, inwestycja w jego przyszłość, czyli najważniejszą rolę jaką rodzic musi odegrać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.