Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Prostota i minimalizm dla dzieci od LiLaLu Design

LiLaLu Design to całkiem nowa marka na rynku artykułów dla dzieci. Jej pomysłodawczynią, właścicielką i projektantką jest Joanna Ołubczyńska. Jak sama mówi o sobie – architekt z wykształcenia, rękodzielnik z zamiłowania.

Marka LiLaLu inspiruje się stylem skandynawskim, ale też po prostu naturą. Projektowane przedmioty powstają z naturalnych, ciepłych i przyjemnych w dotyku materiałów (filc, drewno), w naturalnych kolorach (beże, szarości). Proste są także formy, czerpane z tradycyjnych przedmiotów z dziecięcego świata (miś, chmurka). Produkty marki LiLaLu wykonywane są własnoręcznie przez panią Joannę, częściowo wycinane laserowo, ręcznie szyte i szlifowane. Do tego zawierają ładunek pozytywnej energii – większość z nich się uśmiecha do dzieci!

W skład kolekcji wchodzą:

Filcowe dywaniki

dywaniki

Do wyboru mamy dwa wzory: uśmiechnięta chmurka albo uśmiechnięty miś. Uszyte z grubego (4 mm) filcu. Leciutkie, łatwe do przenoszenia, doskonale izolują od zimnej podłogi. Do tego śliczne, świetnie pasują do dziecięcych pokoików urządzonych w naturalnym stylu.

Filcowe dywaniki możecie kupić w Natuli.pl: Dywanik Misio – Lilalu i Dywanik Chmurka – LiLaLu

Filcowe podkładki pod talerze

podkladki

Występują w dwóch wersjach: uśmiechniętej chmurki i uśmiechniętego misia, pasują więc do dywaników i stworzą z nimi świetny komplet. Uszyte z grubego (4 mm), przyjemnego w dotyku filcu.

Filcowe podkładki możecie kupić w Natuli.pl: Podkładka na stół Misio

Drewniana układanka pepitka

pepitaka_ukladanka

Układanka inspirowana popularnym wzorem pepitki. Przeznaczona dla dzieci od  trzeciego roku życia. Okazuje się, że wcale nie tak łatwo dopasować z pozoru identyczne kawałki! Elementy układanki dziecko może własnoręcznie pomalować, dzięki czemu jego zabawka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Układanka występuje w wersji okrągłej dla młodszych dzieci (4 elementy, 20 cm średnicy) i kwadratowej dla starszych (21 elementów, wymiary 20×20 cm).

Układankę LiLaLu możecie kupić w Natuli.pl: Mozaika Pepitka

Drewniana układanka pizza/tarta

pizza

W skład zestawu wchodzi talerz (26 cm), osiem porcji ciasta, osiem plasterków sera, owoce i warzywa. Układanka wyprodukowana jest z surowej sklejki, można ją pomalować farbami wodnymi. Zestaw umożliwia przygotowanie pizzy warzywnej lub tarty owocowej.

Układankę Pizza marki LiLaLu możecie kupić w Natuli.pl: Układanka Pizza

Właścicielka nowej marki zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie sztuki użytkowej – wcześniej współtworzyła markę EkoMama, Sun And Food (projekty opakowań), projektowała logotypy oraz własną markę produktów do scrapbookingu Eight. Właścicielka LiLaLu jest także podwójną mamą, więc wszystko co produkuje jest najpierw przetestowane i ocenione przez dwie bardzo wymagające użytkowniczki. Joanna Ołubczyńska tworzy także inne przedmioty do domu i pracy: dywany, świeczniki, notesy, kosmetyczki, lampy, pojemniki, meble, przedmioty na zamówienie i personalizowane.

Zobacz wszystkie produkty marki LiLaLu w Natuli.pl

Autor/ka: Joanna Adamska

Polonistka i pedagog. Tylko chwilowo na emigracji. Książki dla dzieci kupuje sobie, ale chętnie pożycza je swoim dwóm córkom. Pani (nie tylko) od książek w Natuli.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.