Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

„Jak ktoś zaczyna rosnąć to już rośnie…”. Co słychać w wydawnictwie Literówka?

Literówka według Słownika języka polskiego to „błąd polegający na zamianie lub przestawieniu liter”. Jednak w przypadku Wydawnictwa Literówka o błędzie nie może być mowy. Mówią o sobie, że inspiruje ich hasło: bezbłędnie dla dzieci. I tej zasady się trzymają. Na rynku wydawniczym funkcjonują dopiero od roku, jednak już mogą się pochwalić Nagrodą Główną KOPD (Komitetu Ochrony Praw Dziecka) dla najlepszego audiobooka 2014r. Przekonują też, że dziewczyny to nie tylko księżniczki i wróżki. A zresztą – przekonajcie się sami…

Seria: Strażniczka Mieczy

„Krzysia i tajemnica mieczy”

tajamnica_mieczy_krysia

Krzysia to typowa chłopczyca – ma chłopięce imię i zainteresowania. Pracuje jako pomoc kuchenna na Zamku Jutrzenki, jednak jej największym marzeniem jest zostać… rycerzem. Na razie jednak zostaje Strażniczkiem Mieczy. Będzie musiała rozwiązać zagadkę zaginięcia najbardziej wartościowego z mieczy, a pomogą jej w tym… gadające zwierzęta.

„Krzysia i intryga z trucizną”

intryga_z_mieczem_krzysia

Druga część serii o Krzysi. Tym razem bohaterka będzie musiała zapobiec wybuchowi wojny, a wszystko przy pomocy uzdrawiającej mikstury na katar. A wszystko dlatego, że przypadkowo podsłucha rozmowę, z której wynika, że w czasie wielkiej uczty ktoś planuje otruć Sir Waltera i przejąć jego ziemie.

Audiobook

„Proszę słonia” Ludwik Jerzy Kern

audiobook

Czyta: Anna Seniuk

Piękna i znana wszystkim rodzicom historia przyjaźni małego chłopca i porcelanowego słonia.

Pinio jest najniższy w klasie, co jest ogromnym zmartwieniem jego rodziców. Pan Doktor przepisuje witaminy, które mają mu pomóc. Tymczasem chłopiec znajduje na strychu małego, porcelanowego słonia, który staje się jego najlepszym przyjacielem. Zamieszkuje na półce z książkami i codziennie wysłuchuje szkolnych opowieści Pinia.

Ten audiobbok to ponad 5h fantastycznej zabawy opowiedzianej pięknym głosem Anny Seniuk. Poniżej fragmen.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.