Kategorie
Ekowiadomości

Przyjęcie urodzinowe dla przedszkolaka – ile kosztuje i jak je zorganizować?

Im młodsze dziecko, tym szybciej rośnie, dlatego urodziny to szczególnie ważny moment w życiu maluszka. Warto świętować go w szerszym gronie, w którym oprócz rodziny uwzględnimy np. przyjaciół z przedszkola. Jak zorganizować przyjęcie, na którym rodzice poznają się bliżej, a dzieci nie będą się nudzić? Jest na to kilka sposobów.

Razem i aktywnie

To forma przyjęcia, w której niezbędne będzie zaangażowanie dorosłych. Warto uprzedzić ich o tym, wręczając urodzinowe zaproszenia. Rodzice i dzieci mogą poznać się bliżej przy wspólnej zabawie, poprowadzonej według bajkowego scenariusza z wykorzystaniem rekwizytów. Jubilat uwielbia piratów? W dniu urodzin mianuj go kapitanem statku. A jeśli mała księżniczka najchętniej chodziłaby do przedszkola w koronie, z okazji urodzin możesz zorganizować jej piękny bal. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i budżetu. Większość gadżetów można kupić przez Internet lub zrobić samemu z papieru. Dla dzieci takie urodziny to niezapomniana przygoda, a dla dorosłych szansa na ciekawe spędzenie popołudnia.

Ceny przykładowych rekwizytów:

Farby do twarzy: 25 – 50 zł

Korony: 5 – 25 zł/szt.

Peleryny: 10 – 30 zł/szt.

Maski: 5 – 20 zł/szt.

Różdżki 5 – 30 zł/szt.

Kapelusze: 10 – 20 zł/szt.

pozyczkomat

Profesjonalnie i komfortowo

Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby samemu poprowadzić urodzinową zabawę możesz zatrudnić do tego profesjonalistów. W większych miastach nie trudno znaleźć animatorów, którzy specjalizują się w organizacji przyjęć dla dzieci. Możesz zaprosić do swojego domu clowna, wróżkę, a nawet Myszkę Mickey. Koszt takiej zabawy zależy od czasu jej trwania i liczby zaproszonych gości. Oprócz świetnej rozrywki dla dzieci, zyskujemy też chwilę wytchnienia dla dorosłych. Warto więc zadbać o komfortowe miejsce do rozmów i poczęstunek.

Urodzinowe wyjście

Możemy zorganizować je w gronie rodzinnym lub z myślą o najmłodszych. Do wyboru jest wiele opcji. Urodzinową ofertę dla dzieci znajdziemy w centrach rozrywki, małpich gajach, aqua parkach, a nawet kinach i rodzinnych kawiarenkach. W ramach przyjęcia możemy liczyć na atrakcyjny program rozrywkowy, a często także na tort, poczęstunek i napoje dla dzieci. Wybierając miejsce uroczystości starajmy się kierować upodobaniami jubilata, ale pamiętajmy także o gościach. Zanim wpłacimy zaliczkę na rezerwację urodzin upewnijmy się, że wybrany przez nas termin jest dogodny dla wszystkich, a proponowane atrakcje nikogo nie wykluczą.

Ceny: w zależności od zakresu pakietu i liczby gości koszt przyjęcia zorganizowanego poza domem może się wahać od 200 zł nawet do 1000 zł.

Artykuł powstał we współpracy z:

pozyczkomat
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.