Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

Przytulny kącik malucha z Mausi

Klimat miejsca tworzą drobiazgi. Przy wybieraniu akcesoriów do dziecięcego pokoju dla jednych ważna będzie estetyka albo podążanie za zainteresowaniami malucha, inni postawią przede wszystkim na kwestie praktyczne. Poduszki i kosze na zabawki od Mausi godzą te czasami sprzeczne interesy. I to w najlepszym stylu!

Mausi to nowoczesne fasony, najmodniejsze wzornictwo i polska bawełna. Właśnie z niej uszyte są poduszki i kosze na dziecięce zabawki, które spodobają się najmłodszym i przypadną do gustu rodzicom.

mausi5

Poduszka poduszce nierówna. Te od Mausi mogą być nie tylko pięknymi ozdobami, ale też przytulankami. A kto by nie chciał przytulić się do słodkiej pandy albo długouchego królika? Jest i poducha serce, poducha miś i zwykła-niezwykła poduszka w kształcie indiańskiego tipi. Pod główkę, do zabawy, do siedzenia na podłodze, do zabrania w podróż. Geometryczne wzory na długo skupiają uwagę maluszków, a stonowane kolory pasują do każdego wnętrza. Poduszki wystarczy wrzucić do pralki, żeby przywrócić im świeżość i pierwotny wygląd.

mausi1

Poduszki Mausi w Natuli – od 39,00 do 49,00

Kącik dziecięcy to mnóstwo drobiazgów, nad którymi czasem trudno zapanować. Mausi ma na to sposób: bawełniane kosze na zabawki. To świetna alternatywa dla plastikowych pojemników i tekturowych pudełek. Są pojemne, złożone zajmują niewiele miejsca, a oryginalne wzory tkanin, z których są uszyte, przyciągają wzrok. Kosze na zabawki mają z pewnością znacznie więcej zastosowań, niż wskazywałaby ich nazwa. Rodzice schowają do nich nie tylko klocki i maskotki, ale też kocyki, pieluszki lub drobne akcesoria do pielęgnacji, które chcieliby mieć zawsze pod ręką. Dziecięca wyobraźnia podsunie sto kolejnych sposobów ich wykorzystania. Kosze występują w kilku rozmiarach i wzorach (największy pomieści kolekcję domowych pluszaków, najmniejszy postawiony na stoliku sprawdzi się jako pojemnik na kredki), można dowolnie je łączyć, tworząc konfiguracje, które będą odpowiadały aktualnym potrzebom.

mausi6

Kosze na zabawki Mausi w Natuli – od 39,00 do 69,00

Poduszki i kosze od Mausi pokochają dzieci i rodzice, choć powody tej miłości mogą być różne.

Dzieciom spodoba się, że akcesoria Mausi są:

 • miękkie, więc można je przytulać, gnieść i tarmosić,
 • miłe w dotyku,
 • lekkie i łatwe do przenoszenia,
 • zabawne (królik z długimi uszami!),
 • wielofunkcyjne.
mausi4

Rodzice docenią:

 • nowoczesne wzornictwo i modny wygląd,
 • możliwość prania w pralce,
 • certyfikowaną bawełnę,
 • antyalergiczne wypełnienie,
 • wzory namalowane ręcznie farbami bezpiecznymi dla dzieci,
 • brak naszytych drobnych elementów, które maluch mógłby oderwać i połknąć.

Poduszki i kosze na zabawki Mausi można kupić w Natuli.pl

Agnieszka Radziszowska

Autor/ka: Agnieszka Radziszowska

Pisze dla rodziców o dzieciach, dla miłośników zwierząt o psach i kotach, a dla wszystkich o miejscach, które warto zobaczyć i rzeczach, które warto zrobić. Mama montessoriańskiej córki, dziennikarka i teatrolog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.