100+ prezentów na DZIEŃ DZIECKA > zobacz
| Przytulny kącik malucha z Mausi

Przytulny kącik malucha z Mausi

Klimat miejsca tworzą drobiazgi. Przy wybieraniu akcesoriów do dziecięcego pokoju dla jednych ważna będzie estetyka albo podążanie za zainteresowaniami malucha, inni postawią przede wszystkim na kwestie praktyczne. Poduszki i kosze na zabawki od Mausi godzą te czasami sprzeczne interesy. I to w najlepszym stylu!

Mausi to nowoczesne fasony, najmodniejsze wzornictwo i polska bawełna. Właśnie z niej uszyte są poduszki i kosze na dziecięce zabawki, które spodobają się najmłodszym i przypadną do gustu rodzicom.

Poduszka poduszce nierówna. Te od Mausi mogą być nie tylko pięknymi ozdobami, ale też przytulankami. A kto by nie chciał przytulić się do słodkiej pandy albo długouchego królika? Jest i poducha serce, poducha miś i zwykła-niezwykła poduszka w kształcie indiańskiego tipi. Pod główkę, do zabawy, do siedzenia na podłodze, do zabrania w podróż. Geometryczne wzory na długo skupiają uwagę maluszków, a stonowane kolory pasują do każdego wnętrza. Poduszki wystarczy wrzucić do pralki, żeby przywrócić im świeżość i pierwotny wygląd.

Poduszki Mausi w Natuli – od 39,00 do 49,00

Kącik dziecięcy to mnóstwo drobiazgów, nad którymi czasem trudno zapanować. Mausi ma na to sposób: bawełniane kosze na zabawki. To świetna alternatywa dla plastikowych pojemników i tekturowych pudełek. Są pojemne, złożone zajmują niewiele miejsca, a oryginalne wzory tkanin, z których są uszyte, przyciągają wzrok. Kosze na zabawki mają z pewnością znacznie więcej zastosowań, niż wskazywałaby ich nazwa. Rodzice schowają do nich nie tylko klocki i maskotki, ale też kocyki, pieluszki lub drobne akcesoria do pielęgnacji, które chcieliby mieć zawsze pod ręką. Dziecięca wyobraźnia podsunie sto kolejnych sposobów ich wykorzystania. Kosze występują w kilku rozmiarach i wzorach (największy pomieści kolekcję domowych pluszaków, najmniejszy postawiony na stoliku sprawdzi się jako pojemnik na kredki), można dowolnie je łączyć, tworząc konfiguracje, które będą odpowiadały aktualnym potrzebom.

Kosze na zabawki Mausi w Natuli – od 39,00 do 69,00

Poduszki i kosze od Mausi pokochają dzieci i rodzice, choć powody tej miłości mogą być różne.

Dzieciom spodoba się, że akcesoria Mausi są:

 • miękkie, więc można je przytulać, gnieść i tarmosić,
 • miłe w dotyku,
 • lekkie i łatwe do przenoszenia,
 • zabawne (królik z długimi uszami!),
 • wielofunkcyjne.

Rodzice docenią:

 • nowoczesne wzornictwo i modny wygląd,
 • możliwość prania w pralce,
 • certyfikowaną bawełnę,
 • antyalergiczne wypełnienie,
 • wzory namalowane ręcznie farbami bezpiecznymi dla dzieci,
 • brak naszytych drobnych elementów, które maluch mógłby oderwać i połknąć.

Poduszki i kosze na zabawki Mausi można kupić w Natuli.pl


Agnieszka Radziszowska

Pisze dla rodziców o dzieciach, dla miłośników zwierząt o psach i kotach, a dla wszystkich o miejscach, które warto zobaczyć i rzeczach, które warto zrobić. Mama montessoriańskiej córki, dziennikarka i teatrolog.
Odwiedź stronę autorki/autora:
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

“Wiem, jak bardzo mnie kochacie i martwicie się, że nie chcę jeść nowych rzeczy”. List dziecka z neofobią żywieniową

5 przepisów na niesamowite lody z bananów!

Czy fluor jest niebezpieczny?

Przejdz do: