Kategorie
rzeczy dla dzieci

Pudełko z niespodzianką dla dziecka – Bondibox.pl

Bondibox to tajemnicze pudełko, które co miesiąc dociera do naszych domów. A w środku – cała masa niespodzianek dla dziecka. Najwyższej jakości, często ekologiczne, zawsze bezpieczne zabawki hand made i książki.

Pomysł na tajemnicze pudełko, czyli “niespodziankę w abonamencie”, przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zwyczaj ten jest bardzo popularny – nie tylko wśród rodziców. W abonamencie można nabyć buty, ubrania, środki czystości, specjalnie dla Panów działają abonamentowe sklepy sprzedające skarpetki, krawaty czy nawet golarki.

Popularność tego typu rozwiązania opiera się na oszczędności – nie tylko środków, ale przede wszystkim czasu, jaki oszczędzamy, robiąc co miesiąc te same zakupy.

Bondibox to comiesięczna, abonamentowa niespodzianka dla dziecka. W przesyłanych zestawach można znaleźć specjalnie dobrane zabawki, książki, a także to, czego potrzebujemy regularnie: kosmetyki i ubranka dla dziecka.

Seria Rodzicielska

Jak zrozumieć małe dziecko

#StopTrenowaniu – przeczytaj książkę, która wprowadzi i rozwinie Twoje świadome rodzicielstwo. Rodzicielstwo bez „instrukcji obsługi” i szkodliwych rad.

Jak to działa?

Bondibox ogranicza proces zakupu do minimum. Wystarczy do 15-go danego miesiąca wybrać odpowiedni abonament (1, 3 lub 6-miesięczny) oraz podać podstawowe dane o dziecku (wiek, płeć itd.). I to wszystko. Potem pozostaje poczekać na paczkę niespodziankę.

W tym czasie specjaliści dobierają odpowiedni zestaw niespodzianek, dopasowując je do wieku, płci dziecka, jego potrzeb rozwojowych, ale również do aktualnych trendów i nowości rynkowych. 25 dnia każdego miesiąca box’y z niespodzianką wędrują do dzieci.

bondibiox

W zestawach rodzice nie znajdą hipermarketowych produktów z plastiku. Są tam zabawki najwyższej jakości –  drewniane, organiczne, często produkowane przez małe, polskie manufaktury; ekologiczne kosmetyki, świetne książki czy ubrania.

Ok, zamawiamy…

Zamówiliśmy abonament 3 miesięczny, dla 4-letniej dziewczynki.
Pod koniec miesiąca paczka z zestawem wrześniowym jest już w redakcji. Cały proces przebiega profesjonalnie – przychodzi do nas darmowa przesyłka, o której losie informują nas mailem. Niespodzianka trafia do naszej małej redakcyjnej testerki. Pierwsza reakcja była do przewidzenia – radość i głośne: Łał!

Co dostaliśmy w zestawie?

  1. Książka “Charlie i Lola. Wcale nie jestem śpiąca i nie chcę jeszcze iść spać”
  2. Kartonmania – Safari
  3. Sowa Gustaw Little Sophie
  4. Szampon i płyn Do Mycia Earth Friendly Baby – Radosna Organiczna Mandarynka
bondibox2

Wszystkie produkty są takie, jakie lubimy: organiczne, estetyczne, wspierające rozwój dziecka.

Z niecierpliwością czekamy kolejny, październikowy zestaw.

Zapraszamy do Bondibox po zakupy niespodzianki dla Twojego dziecka: Bondibox.pl.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

4 odpowiedzi na “Pudełko z niespodzianką dla dziecka – Bondibox.pl”

Super pomysł dla mało pomysłowych rodziców, oczywiście jeszcze lepszy pomysł na biznes (!),… tańszą wersję może wykonać każdy bardziej pomysłowy rodzic, który cokolwiek wie o swoim dziecku. Rozwój każdego malca przebiega w różnym tempie i to właśnie od obserwacji rodziców, czy opiekunów powinna zależeć zawartość takiej paczki. Mój syn zaczął interesować się literkami gdy miał rok i 3 miesiące, czy specjalista pakujący paczkę, uwzględnił by to? Tu istatną role odgrywa też czas, po pierwsze albo poświęcisz go tłumacząc “specjaliście” o zainteresowaniu dziecka, albo udasz się do sklepu z zabawkami i po prostu wybierzesz takie, które wydadzą ci się odpowiednie do obecnych zainteresowań dziecka.

Te wszystkie produkty można kupić samemu. Książka kosztuje około 20zł, Safari 25zł, szampon 22zł, sowa 69zł. Poza tym, kupując książki warto zabrać dziecko do księgarni, niech samo poszpera i wybierze to co go interesuje :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *