Kategorie
Recenzje

Puzzle Mapa Świata CzuCzu

Dzieci (i rodzice) kochają CzuCzu! Puzzle Mapa świata CzuCzu bardzo szybko podbiły serca przedszkolaków i starszaków. Pierwsze wrażenie – jest ich mnóstwo, bo aż 168 grubych puzzli, które po ułożeniu mają wielkość małego dywanika: 98x68cm. To sprawia, że podczas układania zajmują sporą powierzchnię, ale w końcu świat jest wielki

Jeśli podróż palcem po mapie – to koniecznie z CzuCzu. Niedawno odkrywaliśmy zakątki Polski, tym razem wyruszamy w świat! Puzzle Mapa świata to znakomita zabawa dla dzieci w wieku powyżej 5 lat. Górnej granicy wieku nie ma.

czuczu1

Bawimy się i uczymy

Dzieci (i rodzice) kochają CzuCzu! Puzzle Mapa świata CzuCzu bardzo szybko podbiły serca przedszkolaków i starszaków. Pierwsze wrażenie – jest ich mnóstwo, bo aż 168 grubych puzzli, które po ułożeniu mają wielkość małego dywanika: 98x68cm. To sprawia, że podczas układania zajmują sporą powierzchnię, ale w końcu świat jest wielki. Ułożenie puzzli zajmuje nawet godzinę, a czasem i dłużej. Z każdym kolejnym puzzlem wiąże się rozmowa o kontynencie, o języku, o kraju i miastach, o rzekach, o górach, o zabytkach. Dziecko poznaje nowe słowa i historie. Toczą się żywe rozmowy, w których nierzadko uczestniczy cała rodzina. Często układaniae Mapy świata to punkt wyjścia do nowych, kreatywnych zabaw.

Nie ma obawy, że puzzle się znudzą. Za każdym razem dziecko angażuje się równie mocno, jak za pierwszym. Każde kolejne układanie odkrywa nowe szczegóły, a to znów motywuje do rozmowy i kolejnych zabaw.

czuczu

CzuCzu przyzwyczaiło nas do najwyższej jakości wykonania, puzzle są wykonane z grubej tektury, odpornej na uszkodzenia. Śmiało mogę stwierdzić, że zabawki CzuCzu są niemal niezniszczalne. Do tego duże, estetyczne i poręczne pudełko do przechowywania.

Puzzle Mapa świata CzuCzu:

  • wprowadzają dzieci w ciekawy świat fauny i flory;
  • rozwijają umiejętności geograficzne: uczy nazw kontynentów, mórz i oceanów, wskazuje szklaki odkryć geograficznych;
  • pozwalają stawiać pierwsze kroki w nauce czytania;
  • rozwijają zdolności logicznego myślenia oraz umiejętności manualne – przecież puzzle trzeba ułożyć;
  • to świetny pomysł na prezent, który rozwija wyobraźnię;
  • to zabawka w 100 procentach polska.

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.