Kategorie
Artykuł sponsorowany rzeczy dla dzieci

Najbezpieczniejsza trampolina dotarła do nas z Nowej Zelandii

Pierwsza trampolina w historii została zbudowana przez Georgea Nissena już w 1930 roku. Od tego czasu w jej budowie nie dokonano żadnych istotnych zmian. Firma Springfree jako pierwsza stworzyła nową trampolinę od podstaw i usunęła z niej wszystkie niebezpieczne elementy.

trampolina1

Intencją dr Keitha Alexandra z University of Canterbury w Christchurch w Nowej Zelandii było to, aby skonstruować bezpieczną trampolinę dla swych trojga dzieci. Od tego pomysłu minęło 17 lat. Obecnie trampolina Springfree dostępna jest już w 20 krajach. Firma Springfree stara się przede wszystkim o to, by jej produkty prezentowały najwyższy poziom bezpieczeństwa, trwałości i designu.

trampoliny4

seria rodzicielska

Jak zrozumieć małe dziecko

34 PLN

#StopTrenowaniu – przeczytaj książkę, która wprowadzi i rozwinie Twoje świadome rodzicielstwo. Rodzicielstwo bez “instrukcji obsługi” i szkodliwych rad.

Każdy rodzic cieszy się, gdy jego dziecko lubi bawić się na dworze. Do pełni szczęścia potrzebna jest tu jeszcze jedna rzecz – bezpieczeństwo. Ważne, by podczas zabawy dziecko nie było narażone na otarcia, złamania czy wstrząs mózgu. Niestety, tradycyjne, sprężynowe trampoliny – nadal częste na publicznych placach zabaw czy w prywatnych ogrodach – są przyczyną takich urazów.

Trampoliny Springfree zawierają:

  • system elastycznych prętów zastępujących klasyczne sprężyny,
  • matę do skakania z miękką krawędzią bez metalowej ramy,
  • aktywną siatkę zabezpieczającą,
  • zewnętrzne elastyczne pręty naprężające siatkę bezpieczeństwa.
trampoliny10

Firma Springfree otrzymała wiele międzynarodowych nagród w dziedzinie bezpieczeństwa i designu, a jej produkty są jednymi z najbezpieczniejszych na świecie.

tramp

Warto pamiętać, że skakanie na trampolinie może być rozrywką nie tylko dla dzieci. Oprócz niekwestionowanej przyjemności, jaką jest unoszenie się w powietrzu, zabawa ta daje także wymierne korzyści. Według badania przeprowadzonego przez NASA 10 minut skakania na trampolinie wiąże się z takim samym wydatkiem energii jak 30-minutowy bieg. I to bez zbędnego obciążenia stawów nieustannym uderzaniem o twardą powierzchnię. A więc przyjemne z pożytecznym.

Więcej informacji na temat tych niezwykłych trampolin można znaleźć na stronie: springfree.pl

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *