Kategorie
Polecamy

Ubezpieczenie NNW dziecka a wakacje, ferie i inne dni wolne od szkoły

Szkolne ubezpieczenie NNW bardzo często chroni malucha jedynie w drodze do i ze szkoły, a także wtedy, gdy przebywa w placówce. Co jeśli dziecko dozna urazu na wakacjach, podczas ferii lub w inne dni wolne od nauki? Na takie okoliczności najlepiej wykupić dziecku dodatkowe ubezpieczenie. Dzięki temu maluch zyska dodatkową ochronę, a rodzice będą spać spokojnie.

Ubezpieczenie NNW dziecka nie tylko na wakacje

Ubezpieczenie NNW wykupione prywatnie, np. za pośrednictwem PKO  BP: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nnw-dzieci-i-mlodziezy/pko-ubezpieczenie-dziecka/, to świetna alternatywa dla standardowego ubezpieczenia szkolnego. Maluch może być chroniony od najmłodszych lat, nie tylko w szkole, ale też w przedszkolu, a nawet w żłobku. Co ważne, ochrona trwa przez 24 h na dobę. Tym samym, dziecko ma zapewnioną pomoc medyczną, np. wtedy, gdy nabawi się urazu na wakacjach, podczas zabawy na placu zabaw, czy pobytu u dziadków na wsi.

Niegrzeczne Książeczki

Seria Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa. Czy dziecko zawsze powinno być posłuszne, zjadać wszystko z talerza i dzielić się swoimi rzeczami? Książeczki bez jasnego morału, dające przestrzeń na rozmowę i zrozumienie potrzeb, pisane w duchu Porozumienia bez Przemocy.

Odwiedź księgarnię Natuli.pl

Ubezpieczenie NNW dla dzieci i młodzieży – kto może z niego skorzystać?

Ubezpieczenie NNW od PKO BP można wykupić dla dzieci i młodzieży od dnia narodzin do 20 roku życia. Dotyczy to maluchów uczęszczających do żłobków i przedszkoli, ale też uczniów szkół i studentów. Wykupując tego rodzaju ubezpieczenie można mieć pewność, że dziecko będzie chronione nie tylko podczas pobytu w szkole, ale też w drodze do i z placówki, a także w czasie wolnym od nauki. Ochrona obejmuje zarówno te zdarzenia, które miały miejsce na terenie Polski, jak i wydarzenia, które miały miejsce za granicą. Należy jednak przy tym zaznaczyć, że świadczenia są realizowane wyłącznie w Polsce.

Ubezpieczenie NNW dziecka – ile kosztuje?

Koszt zakupu ubezpieczenia NNW dla dziecka w ofercie PKO BP nie jest duży i zależy od wyboru jednej z dostępnych opcji. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie ubezpieczenia w zakresie podstawowym, koszty wyniosą zaledwie 5 zł miesięcznie, czyli 60 zł rocznie. Jest również możliwość rozszerzenia pakietu podstawowego o jednorazową wypłatę w wysokości 500 zł, gdy u dziecka wystąpi uraz. W tej opcji, koszt zakupu ubezpieczenia to 9 zł miesięcznie, czyli 108 zł rocznie. Jak widać, nie trzeba ponosić ogromnych wydatków, by zapewnić dziecku należytą ochronę na wypadek nieszczęśliwych wydarzeń.

Uwaga! Reklama do czytania

Uwaga! Złość

Jak zapanować nad reakcją na złość?

Życie seksualne rodziców

Zacznij świadomie budować swoją relację z partnerem

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Ubezpieczenie NNW – ochrona podczas ferii, wakacji i innych dni wolnych

Wykupując ubezpieczenie NNW (dostępne w ofercie PKO BP) masz pewność, że twoje dziecko jest chronione przez 24 h na dobę. Ochrona obejmuje zarówno czas, w którym dziecko przebywa w szkole, żłobku czy przedszkolu, jak i czas wolny: na wakacjach, feriach czy w weekendy. Ze świadczeń można korzystać w dwóch przypadkach: gdy dziecko ulegnie urazowi (chodzi tu o złamania, skręcenia, oparzenia, zwichnięcia itp.) lub gdy jego zdrowie ulegnie rozstrojowi (chodzi tu o zmiany w organizmie, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, a są następstwem nieszczęśliwego wypadku, np. bóle brzucha, nerwica). W przypadku wystąpienia urazu lub rozstroju zdrowia, można liczyć na natychmiastową pomoc medyczną, czyli dostęp do wszelkiego rodzaju badań, konsultacji lekarskich czy zabiegów. Rodzice mogą również liczyć na dodatkowe wsparcie w opiece nad dzieckiem. Ubezpieczyciel jest w stanie pomóc w organizacji np. prywatnych lekcji.


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.