Kategorie
Produkty Rzeczy dla dzieci

W drogę! Co zabrać ze sobą?

Bez względu na to, czy wybieracie się tylko po bułki do sklepu, na osiedlowy plac zabaw czy na weekend za miasto, każde wyjście z maluchem to wyzwanie. Jesteście gotowi?

Na wszystkie potrzebne rzeczy

Mały podróżnik chce poczuć się dorośle i też mieć swój własny bagaż. Dziecięcy plecaczek doda mu powagi i… pozwoli ograniczyć liczbę absolutnie niezbędnych rzeczy, które dziecko chce mieć zawsze przy sobie. Gdy jest dostosowany rozmiarem do możliwości malucha, pomieści ukochanego pluszaka, książeczkę i drobną przekąskę. Dobry plecak ma usztywniony tył i regulowane szelki. Jest odporny na brud i łatwo go wyczyścić, a do tego jest po prostu ładny. A ładny plecak nosi się przyjemniej. Plecaczki przeznaczone dla najmłodszych dodatkowo wyposażone są w smycz bezpieczeństwa, dzięki czemu rodzic ma kontrolę nad najbardziej rozbrykanym wędrowcem.

kolaz_animal

Plecaczki w Natuli – od 98,90 do 119 zł

Na głód

Nawet najkrótszy spacer prędzej czy później zostaje przerywany dziecięcym „jestem głodny!”.  Przekąskę najlepiej spakować do śniadaniówki. Tam wszystko ma swoje miejsce, nie pokruszy się, nie pogniecie i nawet po kilku godzinach wygląda świeżo i apetycznie. Ze śniadaniówki  zwierzątka będzie wcinał nawet niejadek. W podróży nie obejdzie się też bez picia. Bidon jest obowiązkowy! Najwygodniejszy to taki z rurką (nic się nie wylewa!) i uchwytem, dzięki któremu można zawiesić go przy wózku lub plecaczku malucha.

lunchpacklunchpack2Lanczówki w Natuli – od 54 do 69 zł

bidonyBidony w Natuli – 45 zł

Na niepogodę

Bywa, że fascynującą wyprawę przerywa niespodziewany deszcz. Zamiast uciekać pod dach, wystarczy zarzucić pelerynkę i można bawić się dalej. Bo zabawy w kałużach są najfajniejsze! Przeciwdeszczowa pelerynka jest na tyle mała, że zmieści się w kieszeni i wystarczająco obszerna, żeby dziecko mogło założyć ją nawet na grubą kurtkę.

peleryna

Pelerynka w Natuli – 84,90 zł

Na wszelki wypadek

Mamy wiedzą, że plasterek jest dobry na wszystko. Ruchliwe i ciekawskie maluchy potrafią nabić sobie niejednego guza, ale łzy szybko osuszy profesjonalna pomoc. Można za każdym razem wysypywać całą zawartość torebki w poszukiwaniu opatrunku, lepiej jednak mieć niezbędne rzeczy zebrane w jednym miejscu. Apteczka pierwszej pomocy jest nieduża, ale wyposażona w to, co potrzebne przy niewielkich zranieniach.

Apteczki

Apteczki w Natuli – od 88,90 do 118,90 zł

Na nudę

Wycieczka to nie tylko fascynujące odkrycia i przygody. Czasem droga do celu jest długa i monotonna, a unieruchomiony w foteliku podróżnik prędzej czy później zaczyna się nudzić. Pomoże dobrze zorganizowane otoczenie – w samochodzie też można stworzyć wygodny kącik do zabaw. Samochodowy organizer ma łatwo dostępne dla dziecka kieszenie na drobiazgi (tu zmieszczą się i kredki, i książeczki, i małe zabawki), a nawet miejsce na bidon lub kubek. Małemu podróżnikowi przyda się też stolik – na blacie można rysować, układać puzzle, jeść, a dzięki wysokim ściankom bocznym nic nie spada na podłogę.

TulokoStoliki podróżnika w Natuli – 129 zł

Organizer do samochodu w Natuli – 143,90 zł

Agnieszka Radziszowska

Autor/ka: Agnieszka Radziszowska

Pisze dla rodziców o dzieciach, dla miłośników zwierząt o psach i kotach, a dla wszystkich o miejscach, które warto zobaczyć i rzeczach, które warto zrobić. Mama montessoriańskiej córki, dziennikarka i teatrolog.


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.