Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Wspólne spanie z noworodkiem? Dostawka do łóżka Chicco Next2Me

Dostawka do łóżka – idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą spać blisko swoich dzieci, ale niekoniecznie – pod jedną pościelą. Na rynku jest kilka atrakcyjnych modeli, choć nie każdy może poszczycić się taką funkcjonalnością jak najnowszy model Chicco. Bo co powiesz na to, by taką dostawkę móc od czasu do czasu zapakować do samochodowego bagażnika i zabrać ze sobą na urlop?

Dwa w jednym, czyli dostawka i łóżeczko turystyczne, które szybko się składa i komfortowo przewozi z jednego miejsca w drugie – Chicco Next 2 Me ma tak wiele zalet, że trudno nam zdecydować od czego właściwie zacząć. Jedno jest jednak pewne, Chicco to nasz ostateczny argument w dyskusji na temat tego, czy wspólne spanie z dziećmi jest dobre. Oczywiście że jest! I może funkcjonować na wiele sposobów. Oto, dlaczego sposób z mobilną dostawką przemawia do nas tak mocno:

Uwaga! Reklama do czytania

Cud rodzicielstwa

Wsłuchaj się naprawdę w głos swojego dziecka

Noszenie dzieci

Poradnik dla noszących rodziców

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Po pierwsze: ciasno znaczy dobrze

W tradycyjnym polskim domu niemowlęta lądują najczęściej w wielkich, drewnianych łóżkach ze szczebelkami. Tych na rynku jest najwięcej i to o nich w pierwszej kolejności myśli rodzic, który staje przed decyzją o zakupie dziecięcego łóżeczka. Noworodki zdecydowanie bardziej preferują jednak ciasnotę, zamiast przestrzeni. Łóżeczko Chicco jest idealnym wyborem, bo zaprojektowane zostało z myślą o najmniejszych dzieciach, dlatego gabarytowo nie jest tak duże, niż jego szczebelkowa, tradycyjna wersja.

1

Po drugie: bliskość

Bliskość rodzica daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i pozwala na dużo spokojniejszy sen. To dlatego coraz częściej mówi się o wspólnym spaniu z dzieckiem jako o rozwiązaniu korzystnym dla maluchów, ale też ich rodziców, którzy dzięki wspólnemu spaniu oszczędzają sobie nocnych wędrówek po mieszkaniu do wybudzonego dziecka. Rozwiązaniem, które łączy potrzebę bliskości z komfortem spania w oddzielnym łóżku – jest łóżeczko w formie dostawki. Dzięki takiemu rozwiązaniu wybudzone w nocy dziecko można, bez wstawania z własnego łózka, uspokoić, przytulić i odłożyć z powrotem do przytulnej dostawki.

28

Po trzecie: wsparcie dla karmiącej mamy

Z tego samego względu dostawka jest idealnym rozwiązaniem dla mamy karmiącej piersią. Nocne wybudzanie na karmienie przestaje być udręką, gdy malca ma się pod ręką. To komfort zarówno dla mamy jak i dziecka, które pierś pełną mleka lubi mieć na wyciągnięcie ręki.

35

Po czwarte: bezpieczeństwo

Łóżeczko Chicco wyposażone jest w prosty i bezpieczny system mocowania, za pomocą którego można solidnie przypiąć je do łóżka rodziców. Łóżeczko ma aż sześć poziomów regulacji, dzięki czemu ryzyko, że nie będzie wysokością pasowało do łóżka, w którym akurat ty śpisz – jest praktycznie znikome. Szczególnie, że Chicco pomyślano tak, by pasowało wszędzie. Niezależnie od tego, czy twoje łóżko jest klasycznym łóżkiem stojącym na nogach, ma szuflady bądź jest całe zabudowane – nogi dostawki można złamać, by idealnie dopasować ją do tego, co aktualnie stoi w twojej sypialni.

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!
5

Po piąte: nie tylko dostawka!

… ale również, po podniesieniu zwijanej ścianki, oddzielne i bezpieczne łóżko dla malucha. Dzięki tej dodatkowej ściance z łatwością możemy korzystać z niego nie tylko w nocy, ale też w ciągu dnia – ustawiając Chicco w takim pomieszczeniu, w którym mamy aktualnie coś do załatwienia – by dziecko zawsze było na widoku i by miało na widoku również nas.

7

Po szóste: mobilność

Chicco to nie tylko funkcjonalna dostawka, którą – dzięki zamontowanym kółkom, można swobodnie przemieszczać po mieszkaniu. To również wyjątkowo wygodne i lekkie łóżeczko turystyczne, które z łatwością składa się do bardzo kompaktowych rozmiarów i transportuje gdziekolwiek tego chcemy. To idealne rozwiązanie, gdy planujemy dłuższy urlop z maluchem, weekend u dziadków bądź jakikolwiek wyjazd, który łączy się ze spaniem poza domem. Z Chicco można spać poza domem, choć nadal – we własnym łóżku. Marzenie niejednego podróżnika!

chicco-rozlozone-auto

Po siódme: ten materac!

Powszechnie spotykane łóżeczka turystyczne wyróżnia coś, co prędzej można by nazwać wisiadłem, bądź twardym, cienkim podłożem – zamiast komfortowym materacem. Z Chicco jest inaczej, co powoduje, że w tym mobilnym łóżeczku po prostu bardzo wygodnie się zasypia i spanie w nim jest bezpieczne dla kręgosłupa. Materac posiada funkcję ustawienia pod delikatnym kątem, co jest przydatne, gdy dziecko męczy katar bądź gdy zdarza mu się ulewać. Łóżeczko wyposażone jest również w pokrowiec, który z łatwością się zdejmuje, dzięki czemu – zabrudzone, bez problemu można uprać. A do końca roku w ofercie pojawi się specjalna pościel Next2Me, dostosowana pod wymiar dostawki i jej kolor, dzięki czemu usypianie w niej malucha będzie jeszcze bardziej przyjemne.

24

Więcej o łóżeczku przeczytasz na stronie chiccopolska.pl

Uwaga! Reklama do czytania

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik świadomego rodzicielstwa

Cud rodzicielstwa

Wsłuchaj się naprawdę w głos swojego dziecka

Tylko dobre książki dla dzieci i rodziców | Księgarnia Natuli

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.