Kategorie
Polecamy

Wycieczki na Malediwy z CARTER® – najlepsze hotele dla rodzin z dziećmi

Marzysz o beztroskich wakacjach lub feriach zimowych z dziećmi na prywatnych wyspach Oceanu Indyjskiego, z dala od tłumów? Jeśli poszukujesz wyjątkowych i luksusowych wakacji z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych to Malediwy będą wymarzonym kierunkiem! Archipelag Malediwów to prawdziwy raj na ziemi, oferujący wczasy dla najbardziej wymagających podróżnych.

Biuro podróży CARTER® specjalizuje się w najlepszych ekskluzywnych wczasach rodzinnych  na najpiękniejszych wyspach świata. Indywidualnie zaprojektowane, szyte na miarę wyjazdy i wycieczki z dziećmi to specjalność biura, już od 2003 roku. Poniżej przedstawiamy Państwu najbardziej luksusowe rodzinne hotele na Malediwach, gdzie spędzicie idealne wspólne wakacje.

Oto propozycje najlepszych ekskluzywnych hoteli na Malediwach, idealnych na wakacje z dziećmi:

Mövenpick Resort Kuredhivaru – Little Birds Club to niekończąca się rozrywka dla dzieci. Prowadzone są tu ciekawe aktywności dla najmłodszych, szyte na miarę, i dostosowane do każdej grupy wiekowej dzieci. Kids Club proponując zajęcia artystyczne, muzyczne, taneczne, czy gry na zewnątrz, promuje aktywny i zdrowy tryb życia, kreując szczęśliwe wspomnienia zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Starsze dzieci mają do dyspozycji własny basen, boisko oraz pokój gier. Spędzicie tu wakacje marzeń i idealne wczasy z dziećmi na Malediwach!

Hotel Emerald Maldives Resort & Spa, Malediwy (All Inclusive) – Dolphin Kids Club to jeden z największych tego typu obiektów na całych Malediwach, na swoich 1500 m kwadratowych powierzchni dostarcza niezwykłej rozrywki dla dzieci. Ma swój własny park wodny z krętymi zjeżdżalniami, mini basen, trampoliny, ściankę wspinaczkową, a nawet tyrolkę, która przebiega przez całą długość kids clubu. Oprócz prac plastycznych, tworzenia rękodzieła i kina nocnego, dzieci mogą spróbować robienia koktajli z owoców, wziąć udział w lekcjach zumby, czy nauczyć się pieczenia babeczek.

Hotel Four Seasons Resort at Kuda Huraa, Malediwy – Kuda Mas Club proponuje aktywny wypoczynek najmłodszym uczestnikom, począwszy od eksploracji wysp, uprawiania ogrodów na wyspach, po naukę jogi przez gry i piosenki, a także malowanie koralowców, czy nawet składanie liści palmowych. Nie zabraknie także inspirujących lekcji gotowania i mini sesji SPA dla dzieci. Kids club oferuje również możliwość karmienia lokalnych zwierząt. Hotel Four Seasons at Kuda Huraa to ponadprzeciętny luksus, międzynarodowa renoma i doskonała obsługa. To jeden z najlepszych hoteli na Malediwach na wakacje z dziećmi, dla miłośników luksusu i najbardziej wymagających rodzin.

Hotel Velaa Private Island – jeden z największych dostępnych klubów dla dzieci na Malediwach, Lha Velaa Kids Club, który szczyci się największym parkiem wodnym w tym regionie. Wygląd tego miejsca został zaczerpnięty z wyobrażeń córki właściciela hotelu. Tutaj mali goście mogą wziąć udział w wielu niezwykłych zajęciach, od gry w malediwski baseball i grę w klasy Koraa Maldivian, po udział w pokazie talentów lub wyprawę na piracki statek. To rekomendowane miejsce na ekskluzywne wczasy z rodziną na Malediwach dla najbardziej wymagających podróżnych. Hotel i wyspa Velaa to jeden z najdroższych i najbardziej luksusowych hoteli, gdzie znajdziemy doskonałą obsługę, butikową atmosferę, międzynarodową kuchnię i liczne udogodnienia, włącznie z polem golfowym.

Hotel One&Only Reethi Rah , Malediwy– tutejszy kids club oferuje mnogość atrakcji dla każdego, począwszy od najmłodszych uczestników aż po nastolatków. Dla dzieci poniżej 9 roku życia hotel proponuje wziąć udział w konkursie nurkowania, zajęciach artystycznych czy spróbować sił w zabawach sportowych. Dla starszych dzieci klub OneTribe oferuje programy łączące edukację z zabawą, odkrywanie i poznawanie podwodnego świata atoli malediwskich. Kids club ClubOne chwalony jest natomiast ze względu na ciekawą ofertę dla nastolatków, mogą oni dołączyć do najbardziej szalonych turniejów sportowych oraz delektować się koktajlami bezalkoholowymi i lodami w barze Sweet Paradise. To jeden z najbardziej luksusowych hoteli zarówno na Malediwach jak i na całym Oceanie Indyjskim.

Hotel LUX South Ari Atoll Resort & Villas, Malediwy (All Inclusive)– w luksusowej strefie dedykowanej tylko dzieciom, hotel oferuje najmłodszym prywatny basen, kurs robienia pizzy, poszukiwanie skarbów, lekcje jogi, czy nawet karmienie rekinów. To, czym jednak może się poszczycić LUX South Ari, to specjalna przestrzeń tylko dla nastolatków, czyli Studio 17, gdzie mogą oni pograć w gry planszowe czy ping-ponga. Warto aczkolwiek wspomnieć, że to, co najbardziej przyciąga młodzież, to zawody frisbee i nauka miksowania muzyki na sprzęcie DJ-owskim. Hotel LUX South Ari na Malediwach oferuje designerskie wnętrza i cudowną rodzinną atmosferę.

Hotel Constance Halaveli na Malediwach (All Inclusive) – Constance Kids Club oferuje szerokie możliwości spędzania czasu, w większości na świeżym powietrzu. Klub ma bogato dostosowany program do warunków pogodowych na Malediwach, nawet na deszczowe dni. Hotel posiada również ekskluzywną, otwartą przestrzeń do zabaw, pokazu talentów, czy oglądania filmów. Kids club szczyci się także programem tematycznym dla dzieci na każdy dzień tygodnia, wśród nich mamy możliwość robienia pizzy czy lodów. Dla małych odkrywców polecamy poszukiwanie skarbów i polowanie na kraby.

Zainspirowały Was pomysły na wyjątkowe rodzinne wczasy i luksusowe wycieczki na Malediwy z dziećmi?

Zapraszamy do kontaktu: www.carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 oraz ul. Złota 44 w Warszawie tel: :22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246 travel@carter.eu

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

Avatar photo

Autor/ka: Marlena Jakubik

Tekst pochodzi od redakcji dziecisawazne.pl lub od partnera


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.