Kategorie
Recenzje

Kreator zabawek Plushers.com

Sklepowe półki uginają się od nadmiaru maskotek w różnych wzorach, kształtach i rozmiarach. Ale rzadko zdarza się, że możemy mieć wpływ na ostateczny wygląd kupowanej zabawki. Dzięki kreatorowi zabawek dostępnemu na stronie Plushers.com można zaprojektować unikalnego pluszaka dla swojego dziecka

Sklepowe półki uginają się od nadmiaru maskotek w różnych wzorach, kształtach i rozmiarach. Ale rzadko zdarza się, że możemy mieć wpływ na ostateczny wygląd kupowanej zabawki. Dzięki kreatorowi zabawek dostępnemu na stronie Plushers.com można zaprojektować unikalnego pluszaka dla swojego dziecka. Lub – w ramach atrakcji dla całej rodziny – można zrobić to wspólnie. Muszę przyznać, że to świetna zabawa, która  jednocześnie może być podstawą do rozmowy o kolorach, kształtach i częściach ciała.

plushers4

Jak zrozumieć małe dziecko

Poradnik pomagający w codziennej opiece nad Twoim dzieckiem

Zobacz w księgarni Natuli.pl

Do wyboru są różne kształty – szalone pluszaki lub pluszaki okrąglaki i cała masa wzorów w tych dwóch kategoriach. Decydujemy o wszystkim: o rozmiarze, kolorze materiału, oczach, brwiach, nosach ustach itd. Każdy pluszak może mieć nadane imię, określone preferencje co je, gdzie mieszka i co lubi – razem z maskotką przychodzi certyfikat urodzenia. Dodatkowo można dokupić zestaw naklejek z wizerunkiem pluszaka. Mamy też podgląd na to co stworzyli inni klienci, więc jeśli brak nam weny, możemy zakupić gotową propozycje, która szczególnie przypadła nam do gustu.

plushers6

Maskotki są robione ręcznie. Materiały z których są wykonane (tworzywo, wypełnienie, nici), posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, nie powodują alergii i są w 100% bezpieczne. Wszystkie elementy, takie jak oczy, czy usta są haftowane, dzięki czemu są idealne również dla najmłodszych dzieci.

plushers1
plushers2
plushers3

Nowa dyscyplina. Ciepłe, spokojne i pewne wychowanie od małego dziecka do nastolatka

Jak być przewodnikiem dziecka i odpowiedzialnie orientować je w tym chaotycznym świecie. 
Autor mówi: rodzice, nie warto wdawać się w negocjacje, ciągle prosić, stawiać tylu pytań. Mamy inne rozwiązania, znacznie skuteczniejsze i korzystniejsze dla naszych relacji z dziećmi. Stoi za nimi nowa dyscyplina. I wcale nie trzeba być przy tym surowym.

CHCESZ? KLIKNIJ!
plushers
Avatar photo

Autor/ka: Ewa Krogulska

Psycholog, doula i promotorka karmienia piersią. Współautorka książki „Jak zrozumieć małe dziecko”. Prowadzi zajęcia profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz wykłady, warsztaty i konsultacje dla rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.