Jesteś w ciąży? Wspaniale! Kliknij w ten link
| Zima z audio książką? Audiobooki Jung-Off-Ska

Zima z audio książką? Audiobooki Jung-Off-Ska

Wydawnictwo Jung-Off-Ska wzięło sobie za cel popularyzację audiobooków. Propaguje ideę pięknego słuchania, tworzenia własnych interpretacji, rozbudza potrzebę obcowania dzieci z audio książką, jako jednym ze sposobów spędzania wolnego czasu.  Trzy nominacje do Bestsellera Empiku 2011 mówią same za siebie a zima aż się prosi o wypróbowanie słuchanej książki.


Zima i bliższe lub dalsze podróże to czas, który dla wielu rodziców staje się dylematem – co robić z dziećmi? Jak je zająć, żeby ten czas był dla nich nie tylko odpoczynkiem, ale także dobrą i wesołą zabawą? Co zrobić, kedy mamy w perspektywie wielogodzinną podróż samochodem, samolotem lub pociągiem?

Zanim dotrzemy na miejsce naszego upragnionego urlopu „zmagamy się” z naszymi milusińskimi, znudzonymi i domagającymi się jakiejś rozrywki. Czas podróży i zimowe wypady za miasto mogą okazać się świetną okazją do kontaktu z audiobookami wydawnictwa Jung-Off-Ska. Brawurowo czytane przez Edytę Jungowską przygody ”Dzieci z Bullerbyn”, „Pippi Pończoszanki” i „Karlssona z Dachu: przeniosą dzieci do pięknego świata powieści  uwielbianej Astrid Lindgren. Książki do nieczytania, naklejki, puzzle- to tylko niektóre z dodatków, które znajdą dzieci odpakowując pięknie ilustrowane i wydane płyty.  Audiobooki są dostępne jako pojedyńcze egzemplarze, można je również kupić w postaci pakietów kolekcjonerskich. Wtedy zabawa trwa nawet do 9 godzin!

Oprócz tego, że jest to oferta dla osób indywidualnych,  to również świetny pomysł dla wszelkich instytucji zajmujących się organizowaniem zimowego wypoczynku dla dzieci. Nie każdemu bowiem uda się wyjechać na całe dwa tygodnie. A nawet jeśli – po zejściu ze stoku, łyżew i sanek warto przebrać się w  suche ubranie, zjeść porządny obiad, napić ciepłej herbaty i zasiąść całą rodziną do słuchania pięknych i nigdy nie tracących na wartości, cenionych powieści Astrid Lindgren. Wysoką jakość audiobooków potwierdza wyróżnienie w plebiscycie Superprodukt Roku 2011 magazynu Mam Dziecko.


Dzieci są ważne

Redakcja serwisu dziecisawazne.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: https://dziecisawazne.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

Letnie anginy u dzieci

Juul na poniedziałek, cz.95 – “Moje dziecko je tylko makaron”, czyli kto decyduje o jedzeniu?

Czy można urodzić bez bólu? Fragment książki “Poród naturalny”

Przejdz do: