Organic made in Poland - wyprawka dla noworodka Baby Things
| Organic made in Poland – wyprawka dla noworodka Baby Things

Organic made in Poland – wyprawka dla noworodka Baby Things

Choć na rynku jest wiele marek i producentów tekstyliów dla najmłodszych, niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę… Dziś przedstawiamy wam markę, która z powodzeniem odradza polską tradycję włókienniczą i to w wersji organic.

Baby Things to rzeczy, które są niezbędne w wyprawce dla dziecka: kolorowe pieluszki tetrowe i flanelowe, ręczniki, pieluszki odbekiwaczki, kocyki i rożki.

Jeśli masz w ręku produkty z metką Baby Things, masz także 100% gwarancję, że materiał powstał w fabrykach w Polsce, jest certyfikowany, tym samym bezpieczny dla dziecka. Baby Things używa do swojej produkcji tylko materiałów objętych certyfikatem Global Organic Textile Standard (GOTS). Jest on uznawany za światowego lidera w normie przetwarzania wyrobów włókienniczych z włókien organicznych.

Jest jeszcze jedna – bardzo zasadnicza – cecha Baby Things, mianowicie cena. Produkty wykonane z certyfikowanego materiału organicznego nie muszą być dużo droższe od swoich nieekologicznych i najprawdopodobniej chińskich odpowiedników. Sprawdźcie ceny, by mile się zaskoczyć.

Baby Things – organiczna wyprawka

Pieluszki tetrowe i flanelowe

– tego produktu nie może zabraknąć w dziecięcej wyprawce. Wiedzą o tym także nasze mamy i babcie.

Ilość zastosowań jest nieograniczona:

  • podczas karmienia do odbijania, wycierania,
  • podczas spaceru/drzemki jako kocyk, osłonka przed słońcem,
  • jako prześcieradło do wózka,
  • do przewijania, jako podkład do przewijania lub osłonka na przewijak.

Pieluszki ulewaczko-odbekiwaczki to wzór i patent Baby Things. Stworzone do tego, by zabezpieczyć rodzica w momencie noszenia dziecka do odbijania lub niemowlaka z tendencją do ulewania.

Ręcznik z frotte

– wyprodukowane z 100% bawełny sprawdzą się podczas pierwszych i… kolejnych kąpieli. Wielkość dostosowana do małego dziecka (do roku) z praktycznym kapturkiem zabezpieczającym główkę.

Kocyk

– przyda się w domu, na spacerze, w samochodzie. Wykonany z polskiej bawełny i polaru, o oryginalnym dizajnie, podkreśli estetykę innych akcesoriów dziecka.

Rożki otulacze  

– to część wyposażenia które szczególnie się przyda, kiedy dziecko przychodzi na świat w czasie jesienno zimowym. Jest miękki i ciepły, uszytyz bawełny oraz jednobarwnego polaru. W środku wypełniony ciepłą watoliną. Warstwa polarowa zapewni dziecku komfort termiczny a delikatność w dotyku – miękka bawełna. Może służyć także jako kołderka.

W nadchodzącej kolekcji producenci zapowiadają nowości oraz coś niezbędnego dla każdej mamy. Zaglądajcie na FB Baby Things.

Zapraszamy także na stronę BabyThings.pl

Więcej dobrych artykułów? Kliknij lajk

Dzieci są ważne

Redakcja serwisu dziecisawazne.pl.
Odwiedź stronę autorki/autora: http://dziecisawazne.pl/
Książeczki Pucio – zabawy logopedyczne dla najmłodszych

Książki wspierające wszechstronny rozwój najmłodszych dzieci od wydawnictwa Tekturka

Naprawdę przeciwsłoneczne okulary dla dzieci (Real Kids Shades)

10 pomysłów na zabawy, przy których rodzic może… poleżeć!

Jak dziecko buduje więź z rodzicem w pierwszym roku życia

5 inspirujących przepisów na potrawy z kaszą jaglaną {na słodko i słono}

Przejdz do: