Kategorie
Rzeczy dla dzieci

Akcesoria do noszenia dzieci Lenny Lamb

Chęć na noszenie dzieci w chuście rośnie wprost proporcjonalnie do aury panującej na zewnątrz. Im więcej promieni słońca dociera do naszego zakątka globu, tym chętniej wkładamy maluchy do chust czy nosideł i wychodzimy na zewnątrz. Wczesnowiosenna aura bywa jednak mylna. Poranki wciąż są dość chłodne, za to w południe zaczyna się rozbieranie – zimowych kurtek, czapek i szalików. Jak ubrać malucha (i siebie) tak, żeby się nie zgrzać bądź nie zaziębić. Spójrzcie na akcesoria noszeniowe polskiej marki Lenny Lamb.

Kurtki

Producenci odzieży do noszenia dzieci mają w swojej ofercie specjalne kurtki wyposażone w wysuwany panel, odpowiednio powiększający kurtkę tak, że zmieści się w niej rodzic i dziecko. Taka kurtka osłania wszystkie części ciała malucha (łącznie z główką – jest bowiem wyposażona w kaptur). Dodatkowo może być noszona również wtedy, gdy spacerujemy bez dziecka – wówczas panel wystarczy schować.

lenny1
Kurtki marki Lenny Lamb są przeznaczone do noszenia na co dzień. Są testowane przez rodziców w wielu ekstremalnych sytuacjach – podczas górskich wędrówek i wojaży tam, gdzie pogoda daje się we znaki. Kurtka wyposażona w membranę i podszewkę z wysokogatunkowego polaru. Chroni przed wiatrem i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.

Polary

Ich dużą zaletą jest fakt, że nadają się do noszenia nie tylko z dzieckiem na plecach (bądź z przodu), ale również wtedy, gdy maluch samodzielnie porusza się na własnych nogach. W rzeczywistości jest to więc funkcjonalna i wygodna odzież sportowa, doskonała wtedy, gdy np. planujemy aktywny trekking z dzieckiem na plecach bądź długi spacer brzegiem bałtyckiej plaży.

lenny2
Termoizolacyjne polary Lenny Lamb  zachowują suchość w środku i pozwalają skórze oddychać nawet przy ekstremalnie zmiennych warunkach pogodowych. Są też wyjątkowo lekkie, miłe w dotyku i szybko schnące. Efekt udało się uzyskać dzięki lekkim włóknom, które nie wchłaniają wody.

lenny10

Golfy dla dwojga

Golfy ochraniają szyję i dekolt, w trakcie noszenia świetnie sprawdzają się zamiast szalika. Wykonane z ciepłego, oddychającego materiału, wyposażone najczęściej w odpinany kapturek, który dodatkowo zastępuje czapeczkę. Idealne w chłodniejsze dni, podczas długich, rodzinnych spacerów.

lenny5

Nakładki ochronne na pasy ramienne

Ułatwiają utrzymanie nosidła w czystości, mogą być traktowane jako ozdoba i… gryzak. Nakładki wykonane są z tych samych tkanin co chusty i nosidła Lenny Lamb, wewnątrz wyłożone miękkim polarem.

lenny6

Saszetki

Zapinane na biodrze, szyte z tej samej “chustowej” tkaniny co inne akcesoria Lenny Lamb, są doskonałym dopełnieniem chusty lub nosidełka. W saszetce można zmieścić niezbędne drobiazgi – portfel, klucze, telefon.

13879
Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne


Mądry rodzic, bo czyta…

Sprawdź, co dobrego wydaliśmy ostatnio w Natuli.

Czytamy 1000 książek rocznie, by wybrać dla ciebie te najlepsze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.