Kategorie
rodzina

Każda okazja jest dobra, żeby pomagać! Akcja charytatywna Endo

Święta? Idealna okazja do obdarowywania. Nie tylko siebie i swoich najbliższych, ale też tych, którym nasze wsparcie jest potrzebne równie mocno – chorych dzieci.

Czy wiesz, że kupując koszulki marki Endo z limitowanej kolekcji „Razem możemy więcej”, wspierasz podopiecznych fundacji, cierpiących z powodu schorzeń nowotworowych? To ostatnia szansa, by wziąć udział w akcji i dołożyć swoją małą cegiełkę do czegoś, co dla ciężko chorych dzieci może oznaczać lepsze jutro. Małym wysiłkiem możemy pomóc dzieciom, które zbliżające się święta spędzą w szpitalu.

Endo to odzież, która rzuca się w oczy. Wszystko za sprawą ozdobnych napisów w ojczystym języku, stanowiących nierzadko zaskakujące gry słowne i pomysłowe, wywołujące uśmiech zestawienia. Koszulki z limitowanej, charytatywnej edycji opatrzone są hasłem „Razem możemy więcej”. Magdalena Różczka stworzyła hasło akcji i zaprojektowała wzór grafiki, który artyści Endo przenieśli na koszulki dla dzieci i dorosłych. Całkowity zysk z ich sprzedaży przekazany zostanie na pomoc podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń, która wspiera dzieci cierpiące z powodu nowotworów, oraz ich rodziny.

– Leczenie schorzeń nowotworowych jest długotrwałe, wyczerpujące organizm, przynoszące ból i cierpienie oraz tęsknotę za normalnym życiem… Życiem, jakie powinny mieć wszystkie dzieci – pełnym uśmiechu i beztroskich zabaw. To właśnie dla nich jesteśmy każdego dnia dając uśmiech i radość, a rodzicom wiarę i siłę do walki mówią o swojej działalności Małgorzata i Tomasz Osuch, założyciele fundacji.

W tych trudnych dla małych pacjentów chwilach, w prosty sposób możemy okazać naszą solidarność. I ofiarować prawdziwą pomoc – wybierając koszulki będące symboliczną cegiełką akcji “Razem możemy więcej”.

[reklama id=”42445″]

– Często pomagamy z czysto egoistycznych pobudek, chcemy czuć się lepsi i czynić świat lepszym. Osobiście dostałam od losu bardzo dużo, jestem mamą i wiem, jak cudownymi istotami są dzieci. Dlatego czuję potrzebę angażowania się w akcje, które przynoszą realną korzyść dla skrzywdzonych przez los dzieci i ich bliskich. To duży przywilej mieć możliwość dzielenia się i robię to z myślą o wszystkich, którzy zmagają się z chorobą, mogąc korzystać ze wsparcia Fundacji Małgosi i Tomka Osuchów – komentuje Aneta Kołaszewska, twórczyni sukcesu marki Endo.

Do świąt zostało jeszcze trochę czasu. Ale święta, są tak naprawdę tylko pretekstem. Bo pomagać można bez czekania na specjalne okazje. Zwyczajnie, od serca i na co dzień.

Wesprzyj akcję >>>

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *