Kategorie
Artykuł sponsorowany Rzeczy dla dzieci

Pomoc w „ciążącej” sprawie – nosidło HIPSEAT™

Nosidełko biodrowe HIPSEAT™ to pas zapinany wokół talii z przymocowanym siedziskiem dla dziecka. Dziecko noszone jest w jednej z najbardziej naturalnych pozycji – na biodrze.

Powiedzmy sobie szczerze: wszyscy – nawet jeśli zarzekaliśmy się, że nie będziemy – nosimy dzieci. Mniej lub więcej, z przymusu lub z przekonania, dla spokoju lub przyjemności – ale nosimy. Jakikolwiek jest powód, największym poszkodowanym pozostaje zawsze nasz kręgosłup. Z pomocą w tej „ciążącej” sprawie przychodzi HIPSEAT™ – nosidełko biodrowe, które odciąży kręgosłup i da wytchnienie ramionom.

Nosidełko biodrowe HIPSEAT™ to pas zapinany wokół talii z przymocowanym siedziskiem dla dziecka. Dziecko noszone jest w jednej z najbardziej naturalnych pozycji – na biodrze.

Nie jest w żaden sposób skrepowane i w każdej chwili w łatwy sposób może być zdjęte z nosidełka. Jedyną różnicą jest to, że pupa ma solidne i wygodne oparcie, nie zjeżdża w dół a bioderka ułożone są w zdrowej pozycji. O wiele większą różnicę odczuwa noszący – ciężar dziecka rozłożony jest równomiernie wokół talii i bioder, dzięki czemu kręgosłup pozostaje prosty i jest w znacznym stopniu odciążony. Ulgę czuć także w ramionach – ręka jedynie asekuruje dziecko, nie przejmując jego ciężaru.

Poza wygodą i korzyściami zdrowotnymi HIPSEAT™ oferuje najprostszą na rynku obsługę. Zakładanie trwa kilka sekund, obsługa jest intuicyjna i nie wymaga przeszkolenia. Konserwacja polega na przetarciu wilgotną gąbka lub upraniu w pralce. Nosidełko jest niewielkie i lekkie, wykonane z trwałego materiału. Zapięcie na rzep daje dużą możliwość regulacji obwodu i dopasowania do wszystkich standardowych rozmiarów pasa czy założenia na odzież wierzchnią.

HIPSEAT™ zalecany jest do noszenia dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Posiada pozytywną opinię Brytyjskiego Instytutu Standardów i jest polecany przez fizjoterapeutów na całym świecie. Produkt występuje w 4 kolorach: czarnym, bordowym, oliwkowym i granatowym. Do nabycia w sklepie internetowym www.mavero.pl w cenie 169 pln oraz wybranych sklepach dziecięcych na terenie całego kraju.

Jedynym dystrybutorem HIPSEAT™ w Polsce jest firma MAVERO.

Avatar photo

Autor/ka: NATULI dzieci są ważne

Redakcja NATULI Dzieci są ważne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.